2733
2739
عنوان

تجربه شپش داشتی بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 54 پست
اصلا احساس نمیشه،فقط سرم میخاره وحشتناک

سس مایونز بزن به موهات بعد با نایلون بپوشون موهاتو تاصبح بزار بمونه بعد با نرم کننده بشور با سشوار خیلی گرم موهاتو خشک کن بعد اسپندو آسیاب کن یه قاشق بریز توی ظرفی روش آب جوش بریز بعد بزار دم بکشه ۱۵ دقيقه بریز روی موهات بعد از یک ساعت بشور چند بار همین روشو امتحان کن ریشه کن ميشه 

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹

خودت نمیتونی تشخیص بدی و کامل بگردی بده یکی از نزدیکات من قبلا داشتم یکی از نزدیکان متوجه شد بهم گفت 

امروز فرداکنی بیشتر میشه 

تنها کاریم که کردم دادم بگردن درشون بیارن نصف موهامم قیچی کردم

یا اَبا عَبدِالله🖤🖤دل اگر نذر حسین است خریدن دارد🖤اشك اگر مال حسین است كه ریختن دارد🖤همه ی عالـم و آدم به فدایت ارباب🖤غم ارباب به دلها چه كشیدن دارد ...یا حسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🥺ان‌شاءالله نیس عزیزم ولی سس مایونز طولانی مدت بزار باشه بعد سرتو شستی با شونه دندونه ریز موهات رو ...

اخه رفتم خوندم اینا جوابگو نیست،باورت نمیشه بعضی ها گفتن ۱۰ ساله درگیر شپشن😭

2742
اخه رفتم خوندم اینا جوابگو نیست،باورت نمیشه بعضی ها گفتن ۱۰ ساله درگیر شپشن😭

وای منم از یکی از همکارا گرفتم جونم در اومده بخدا .

باورت میشه عروسی دعوت شدم نرفتم چون نه میتونستم آرایشگاه برم اگرم میرفتم مردم میگرفتن نه کسی میزارم شب خونم بمونه نه نه میرم خونه کسی 

موهامو کوتاه کردم همه راه ها هم امتحان کردم آخه خدایا چرا💔😭

سخت می‌گیرد جهان، بر مردمانِ سختگیر :)!✨️
🥺ان‌شاءالله نیس عزیزم ولی سس مایونز طولانی مدت بزار باشه بعد سرتو شستی با شونه دندونه ریز موهات رو ...

شما همین سس مایونز و اسپند و امتحان کن ریشه کن میشه با سشوار خیلی گرم موهارو سشوار بکش 

2738
حتما میرم،عزیزم گردنمم میخاره،شما گردنت هم میخارید؟

نه میگم که من زود متوجه شدم سرم میخارید فقط

شما زودتر نفهمیدی تعداد زیاد در اومده از تخم نیش زده گردنتو به خاطر اینه میخاره 

البته انشاالله نباشه شپش اصلا

چشم عزیزم 😔

ناراحتی نداره همین کار هارو که به دوستمون گفتم انجام بده خوب میشی حتما رو بالشی و لحافهارو بشور با آب داغ 

2706