2737
2739
عنوان

تجربه شپش داشتی بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 54 پست
من موهامو دوست دارم😭😭😭

پس من راهی که دیدمو فوورا اثر کرده  ولی خطرناک و بهت میگم.سم مورچه و حشرات زد رو سرش کامل سفید.بعد شست همش رف.

عضو گروه بنفش وزن فعلی۹۵ تاریخ شروع۱۴۰۱/۱۱/۲۷ هدف اول۹۰✅  هدف دوم۸۵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
🥺ان‌شاءالله نیس عزیزم ولی سس مایونز طولانی مدت بزار باشه بعد سرتو شستی با شونه دندونه ریز موهات رو ...

عزیزم من دیشب خیلی حالم بد شد اصلا نتونستم جواب کامنتتو بدم،من دیشب به موهام روغن سیاه دانه زدم امروز دادم خواهرم سرمو نگاه کرد هم تخم ها راحت جدا شدن،هم یدونه سوسک پیدا کرد چند با موهامو نگاه کرد تا جایی که دید تخم ها رو در آورد فکر کنم همون یدونه سوسک بیشتر نبود چون دیگه پیدا نکرد،حالا چند شب روغن میزنم میدم خواهرم سرمو تمیز کنه توهم همین کارو بکن روغن سیاه دانه بزن اگه نداری روغن زیتون اگه نداری روغن کنجد بازم اگه اونم نبود روغن نباتی بزن چون فقط تخم ها باید سُر بشن واینکه راحت بشه موهارو گشت،کسی رو داری که موهاتو بگرده؟

نه میگم که من زود متوجه شدم سرم میخارید فقط شما زودتر نفهمیدی تعداد زیاد در اومده از تخم نیش زده گر ...

عزیزم من دیشب به موها روغن سیاه دانه زدم،خواهرمم موهاشو نگاه کردم چون چندتا تخم پیدا کردم تو موهاش ولی اون خارش نداشت سرش اونم روغن زد،امروز تو  حیاط چون نور بیشترِ سرمو نگاه کرد هم تخم ها راحت کنده میشدن هم راحت میشد موهارو گشت یدونه سوسک هم پیدا کرد حالا چند شب تکرار میکنم تا همه تخم ها رو جمع کنم از توی سرم،خواهرمم تازه درگیر شده بود موهاش منم از تو سرش یدونه سوسک پیدا کردم فکر نکنم دیگه سوسکی توی سرمون مونده باشه فقط باید تخم ها رو جدا کنیم از موهامون ممنونم از قوت قلبی که بهم دادی چون دیشب خیلی حالم بد شد

عزیزم من دیشب خیلی حالم بد شد اصلا نتونستم جواب کامنتتو بدم،من دیشب به موهام روغن سیاه دانه زدم امرو ...

قربونت برم چشم😢

نه کسیو ندارم اگه بهشون بگم همه ازم چندششون میشه و فرار میکنن💔😔

سخت می‌گیرد جهان، بر مردمانِ سختگیر :)!✨️
عزیزم من دیشب به موها روغن سیاه دانه زدم،خواهرمم موهاشو نگاه کردم چون چندتا تخم پیدا کردم تو موهاش و ...

نه نگران نباش خوب میشید فقط کارایی که گفتم انجام بده دقیق از بین میره

نترس خیلیا درگیر میشن و خوب میشن

شپش خیلی زیاد شده به خصوص تو مدارس

2738
قربونت برم چشم😢 نه کسیو ندارم اگه بهشون بگم همه ازم چندششون میشه و فرار میکنن💔😔

آخی عزیزم،بهشون حق بده،خب ما خودمونم اگه قبل از این که درگیر بشین همین دیدو نسبت به شپش و آدمی که شپش داره داشتیم،ولی کاش پیدا کنی کسیو چون خیلی مهمه که سوسکارو از سرت دربیاری

نه نگران نباش خوب میشید فقط کارایی که گفتم انجام بده دقیق از بین میره  نترس خیلیا درگیر میشن و ...

ممنونم واقعا ازت،نمیدونی رفتم خوندم که بعضیا چند ساله که درگیرن خیلی ترسیدم،ادامه میدم تا مطمئن بشم دیگه نیستن