2737
2739
عنوان

واقعا دکتر محرم نیست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4518 بازدید | 372 پست
اصلا اسم سوره هم نگه همون چیزی که تو ذهنش هست و بگه ببینیم 

من شماره ایه و اینا رو یادم نمیاد بگم که بهم بگید داری دروغ میبندی به قران بعد تعلیق بشم؟

یه بار چنین کاری کردم گفتن دروغ نبند و فلان 

ببین خانم اصلا برو تو یوتیوب و فلان جا سرچ کن زن ستیزی در قران برات میاره همراه با ایه و سوره

مثال زدم حمله نکنید

اگر زندگی بر اساس قانون جذبی باشه شیطان همون فکر و احساسات منفی ای هستش که ما با اون ها به زندگی مون گند زدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سرچ کردم همش بی بی سی و اینترنشنال آورد فکرکنم اونا بهش گفتن😂

نه خانم اگر ویدیو هم میاره شماره ایه و سوره رو میگه اون طوری برید قران رو باز کنید اون سوره و ایه رو بیارید

اگر زندگی بر اساس قانون جذبی باشه شیطان همون فکر و احساسات منفی ای هستش که ما با اون ها به زندگی مون گند زدیم...
زن ستیزی در قران؟؟ اسلام و قران تنها دینیه که بیشتر از همه جوامع دیگه به زن ارزش گذاشته.. حالا یه س ...

اره واقعا همین پیامبر بود جلوی زنده به گور شدن دخترا رو گرفت بعد میان میگن اسلام زن ستیزه!!

2728
زن ستیزی در قران؟؟ اسلام و قران تنها دینیه که بیشتر از همه جوامع دیگه به زن ارزش گذاشته.. حالا یه س ...

من مثال زدم

اصلا اسم سوره هم نگه همون چیزی که تو ذهنش هست و بگه ببینیم  

زن ستیزی تو قرآن نیست به این شکلی که ما میگیم تمام حرفاش با دلیل و منطقه اگه ی جایی به نفع زن نیست خیلی جاهام به نفع مردا نیست نمونه بارزش خمس و زکاتی که پرداخت نمیشه و پول حرومی که میاد سر سفره تمامش حساب و کتابش با مرده و زن هیچ حساب کتابی در این مورد نداره این چیزا زیاده ولی قسمتی که به نفع زن نیست خیلی بزرگش کردن متاسفانه و امثال این خانوم که ادعا داره که مذهبی بوده سواستفاده می‌کنه واسه اینکه مردمو دین زده کنه

چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص❤️🌺
دوست عزیز همون حجاب خودش زن ستیزیه حالا شما میگید برای خود زنه ولی قدیمی شده ایت حرفا

قدیمی نشده که توی قرآن نوشته به خاطر خود زنه بعدش  هم اون دنیا چقدر ثواب داره میگن اون دنیا مردا تو حسرت میمونن که کاش زن بودن 

دوست عزیز همون حجاب خودش زن ستیزیه حالا شما میگید برای خود زنه ولی قدیمی شده این حرفا

حجاب واجبه ولی تو دین اجبار نیست..منی که عاقبت با حجاب بودنو میدونم و قبولش دارم حجاب میگیرم ولی شما آزادی حجاب نذاری.. اینکه حجاب اجباری شده تقصیر قران نیست

2740
زن ستیزی تو قرآن نیست به این شکلی که ما میگیم تمام حرفاش با دلیل و منطقه اگه ی جایی به نفع زن نیست خ ...

خانم من همون کتابی رو خوندم که میگن کتاب خداست دیگه بحث نکنید

پس خدیجه ک زن بود،تاجر بود یعنی حق کارم داشت از اسمون نازل شد برای پیامبر؟

نمیفهمم منظورتو ولی اگه منظورت اینکه چرا زنده به گور نشده اگه اینجوری باشه اونایی که دختر و پسر به دنیا میاوردن هم از آسمون نازل شده بودن؟!! اون زمانش فرق می‌کرده

من مثال زدم

هر قانونی که تو قران گفته شده همینه..اگه درست اجرا بشه و تحریف نشه دنیا گل و بلبله.. اینکه یه سری میان به نفع خودشون آیه رو تقطیع میکنن و از خودشون معنی درمیارن و حکم صادر میکنن تقصیر قران نیست