2733
2734
عنوان

واقعا دکتر محرم نیست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4518 بازدید | 372 پست

من وقتی میگم کتاب دینی تون رو با زبان فارسی کامل بخونید حرف من براتون مثل فحش میمونه چرا مگه من فحش دادم بهتون حرف بدی نزدم

بعدم شما متعصب هستید من ایه هم براتون بیارم توجیهش میکنید هر چند ای کاش ایه ها یادم بود بهتون میگفتم 

من چه دلیلی دارم به شما دروغ بگم 

بعدم من کاربری مو دوست دارم شما ها شاید دوست ندارید😂😁

اگر زندگی بر اساس قانون جذبی باشه شیطان همون فکر و احساسات منفی ای هستش که ما با اون ها به زندگی مون گند زدیم...
حجاب واجه ولی تو دین اجبار نیست یعنی از متناقض ترین جملات دنیاست تین

البته خیلی آیات دیگه ای هم هست ولی فعلا اینو ببین
در آیه 31 از سوره نور، خداوند به زنان مسلمان دستور می دهد که پوششهای خود را بر روی گریبان هایشان بیاندازند.[1] " خمر" که در این آیه آمده است به معنای «لباسی است که زن با آن، سر و سینه خودش را بپوشاند»[2].  که ظاهرا چیزی شبیه مقنعه یا بزرگتر از آن است.

در آیه 33 سوره احزاب خداوند می فرماید:« اى پیامبر، به زنان و دختران خود و زنان مؤمنان بگو که چادر خود را بر خود فرو پوشند. این مناسب‏تر است، تا شناخته شوند و مورد آزار واقع نگردند. و خدا آمرزنده و مهربان است.»[3]

براى جلباب که در این آیه آمده است، دو معنا ذکر شده است:

پوششى که سر و گردن و بالاتنه را مى‏پوشاند (مقنعه). 2- چیزى که تمام بدن را بپوشاند (چادر).[4]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر قانونی که تو قران گفته شده همینه..اگه درست اجرا بشه و تحریف نشه دنیا گل و بلبله.. اینکه یه سری می ...

نه خانم من دقیقا همون چیزی که قران نوشته بود رو خوندم

اگر زندگی بر اساس قانون جذبی باشه شیطان همون فکر و احساسات منفی ای هستش که ما با اون ها به زندگی مون گند زدیم...
زن ستیزی تو قرآن نیست به این شکلی که ما میگیم تمام حرفاش با دلیل و منطقه اگه ی جایی به نفع زن نیست خ ...

دقیقا.. مثلا میان میگن حق فرزند با مرده‌.. ولی اگه حالا حق فرزند با زن بود فردا یه سری پیدا میشد میگفتن.. خدا بچه رو داده مادر بزرگ کنه مرده بره پی عشق و حالش..زن هم توله اشو بزرگ کنه از زندگی بیوفته

هر طور دلشون بخواد میتونن تفسیر و قضاوت کنن

آدم باید عقل داشته باشه

2728
2740

😐تا الان ک پس لابد همه گناهکاریم خانما بریم با اسید خودمونو غسل بدیم 

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎
نه خانم من دقیقا همون چیزی که قران نوشته بود رو خوندم

میشه شما دیگه ادامه ندی؟؟ چون واقعا حرفاتون اونقد مسخره اس حس میکنم با یه بچه جاهل دارم حرف میزنم.. آدم وقتی حرفی میزنه باید منطق و دلیل بیاره.. وقتی دلیل نمیاری اون حرفو نزنی بهتره چون توهین به شعور خودت و مخاطبته

منم تاحالا دکتر زیادرفتم به قفسه سینم دست زدن به گوشم به دماغم به دستم پس منم گناهکارم😑🤔🤔؟؟

برو خودتو آتیش بزن تا بدنت پاک بشه

روی شیشه لوازم ارایشی نوشته بود: هیچ کس شما رو صرفا بخاطر اینکه باطنتون زیباست دوست نخواهد داشت.درست ترین و تلخ ترین تبلیغی بود که دیده بودم
تا دکتر زن هست جایز نیست بریم پیش دکتر مرد

خب منم مذهبی ام اما اگ دکتر زن اطلاعاتش و مهارتش کمتر باشه چی 

خودم بین دکتر مرد کاربلد با خانم بی مهارت خب اولی میرم چکاریه برم تشخیص غلط بده 

فقط،واس موضع حساس ینی اون قسمت بدن میگردم حتما دکتر خانم خوب پیدا کنم حتی شده شهر دیگ  

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه