2737
2739
عنوان

واقعا دکتر محرم نیست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4518 بازدید | 372 پست
ایه ۳۴ نساء خداحافظ

از تو که قديمي هستی مثل خودم بعیده بحث کنی 

اينجا کاملا فضاش خاصه

چه دارویی باید تجویز کرد برای ملتی كه گدايی را قناعت می‌نامند و زندگی در نکبت را صبر می‌دانند و با تبسمی بر لب اين حماقت را به گردن حكمت خدا می‌اندازند. گاندی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب تو کلام خدا گفته اقایون مجازید زن هارو بزنید اگر اطاعت نکردن،الان میگن حیوونم تزنید،خودت حساب کن ...

مرد و زن همه کتک میخورند.از هم کتک میخورند.ان واسه بشره .مرد گردن کلفتره زن گردن کلفتره .اینها مشکل خود بشره .....این بیشتر مال رسم و رسومه .و عادات بشری 

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 

من محرمم بود بازم نمیرفتم خود آدم معذب میشه. حیا مانع میشه البته واسه کارای خاص نواحی خصوصی منظورمه. وگرنه معاینه ی عادی یا دندانپزشکی و این چیزا فرقی نداره.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
2728

کسی که خدا و عدالتش رو زیرپا میزاره و به حرف چهارتا آدم مثل خودش گوش میده  ارزش بحث داره ؟ حرف خدارو زیرپا میزاره حرف من و تو رو گوش میده؟ بیخیال 

نداره 

قیمت عشق نداند قدم صدق ندارد سست‌ عهدی که تحمل نکند بار جفا را 🌱

[QUOTE=] ایه ۳۴ نساء خداحافظ [/QUOTE]

شما که معنی و مفهومش رو نمیدونی چرا حرف میزنی ؟ عزیز دین پیتزا نیست که نصفش رو بخوری بقیش رو بذاری یخچال باید تمام و کمال بپذیریش 

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
2740

شکلات فرانسوی چی شد چرا ترسیدی زود پیامتو پاک کردی من کجا سوتی دادم؟ تو خودت نمیفهمی داری چیکار میکنی میای میگی حجاب تو دین اجبار نیست بعد سریع پیامتو پاک میکنی میگی کس دیگه گفته من گفتم اجباره؟؟!!!! جالبه تو که آیه رو میخونی معنیشو نمیفهمی به خودت میگی فهمیده!!! عجب

دقیقا،منظورش تسلط بر زنه راستی شما ایه رو رفتی کپی کردی تا اخر نخوندی،تو یه نگاه منظورو گرفتی؟ ...

زن و مرد برابره حرف های بی ربط نزن

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
نمیذاری از اشتباه در بیاد😐😐😐😐

فقط اون دوتا ایه که نیست خیلی ایه ها هست من اگر پیدا شون کنم براتون با شماره ایه و سوره میذارم

با هم بحث نکنیم

اگر زندگی بر اساس قانون جذبی باشه شیطان همون فکر و احساسات منفی ای هستش که ما با اون ها به زندگی مون گند زدیم...
فقط اون دوتا ایه که نیست خیلی ایه ها هست من اگر پیدا شون کنم براتون با شماره ایه و سوره میذارم با ه ...

بابا میدونن

ولی خوششون میاد،بیا خداحافظ کنیم

جواباشونو نگاه کن فقط

فکر میکنی اینا میفهمن؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
دقیقا،منظورش تسلط بر زنه راستی شما ایه رو رفتی کپی کردی تا اخر نخوندی،تو یه نگاه منظورو گرفتی؟ ...

عاقبت بخیر بش ان شالله

بهترین دعای من برای شما

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥