2733
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 340502 بازدید | 53453 پست
اره عزیزم  ناهید هستم گفته بودم💋

آهان راستی آره

ببخشید یه لحظه فکر کردم با ستارینا اشتباه گرفتمت

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله حتما میخرم یه هفته ای

سایز زدی؟

جدول سایز درست کن برای خودت

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..

سلام شبت بخیر مسافرت خوش بگذره وز وزخانم😁

بجز دیشب که حسابی گند زدم و دیگه همونا شد سحری 

دیگه انروز تصمیم گرفتم باز گزارش بدم 

کته سیب زمینی بدون روغن داغ +ماست

نون قندی

۲پرتقال خونی 

یکم کاهو

تقریبی زدم نه دقیق چون برنج و ماست نشمردم 

۸۳۰تا 

یکم اجیل هم خوردم اونو نزدم 

اب ۵لیوان

@__delbar__    

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
2731
سایز زدی؟ جدول سایز درست کن برای خودت

نه نزدم

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
منم خودم احساس میکنم تپله.ولی همه میگن 

حس خودتو بچسب دیگرونو ولش

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
حس خودتو بچسب دیگرونو ولش

دیگ کم اوردم 😞فقط بخاطر بچه وزن کم کردم که اونم نمیشه الان ۳ماهم هست پری نیومده تست منفیه خیلییی روزای بدیه

خسته شدم از رژیمم

🥲وزن اولیه ۸۸_وزن هدف60_وزن فعلی۷۴
2738

سلام عشقا شبتون بخیر گزارش امروزم

صبحانه خامه شکلاتی ونان

نهار زرشک پلو بامرغ

میان وعده آجیل زولبیا شیرینی نخودچی و نارگیلی خیار خرما

شام ساندویچ و نوشابه

کالری مجاز ۲۱۴۰

کالری مصرفی ۲۰۰۰

@خزان_نارنجی    

@جیمز_باچر    

۱۴۰۲/۱۲/۲۷شروع رژیم وزن فعلی۸۲وزن هدف۵۶بزن بریم😉

@خزان_نارنجی

سلام عزیزم

مرغ، سالاد، ذرت مکزیکی بدون پنیر، شیر

۹۰۰ کالری

ورزش نکردم متاسفانه

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
نمیدونم والا  حالا میخوای امتحان کن ببین چی میشه دکتر تغذیه به من گفت سحری باید وعده ی ناهار ...

والله نمیتونم کمتر از ۶۰۰تا بخورم

چون حال ندارم تکون بخورم

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو
پس اگه میتونی تحرک داشته باش قری رقصی ورزشی چیزی...

والله سعی میکنم اگه بتونم

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

@خزان_نارنجی    

@توژاال    

سلام خواهرا

سحری سینه مرغ و گوشت وگوجه سرخ شده و یکم برنج و چای و خرما ۶۳۳کالری

افطاری شربت پرتقالو خرما ۲۸۵ کالری

شام برنج و گوجه و ران مرغ و سبزی ۶۵۲ کالری

م و شب  ۶عدد بادام و چای و یک حبه قند ۵۷کالری

کالری مجاز ۱۷۲۰

کالری مصرفی ۱۶۲۰

ورزش یک ساعت پیاده روی

@خزان_نارنجی     @توژاال     سلام خواهرا سحری سینه مرغ و گوشت وگوجه سرخ شد ...

سلام عزیزم قبول باشه

@خزان_نارنجی ‍ سلام عزیزم مرغ، سالاد، ذرت مکزیکی بدون پنیر، شیر ۹۰۰ کالری ورزش نکردم متاسفانه

سلام عزیزم نوش جونت ۹۰۰ میبندیاااا😉

2706