2737
2739

ومن به دلایلی که الان نمیتونم بنویسم اینجا ، نمیتونم از خودم دفاع کنم 

هرچی می‌سپارم به خدا هرچی میخوام آروم باشم نمیتونم فقط روزی آروم میشم که تقاص بده و تا اون روز مثل مار به دور خودم میپیچم 

بگید که تاوان دادن راسته و دروغ نیست بگید که امید داشته باشم تاوان میده

قدرت دست اونه با قدرت و خوشحال زندگی میکنه و من تو اوج جوونیم پیر شدم چون ضعیفم چون نمیتونم دفاع کنم 

من سپردم به امام حسین ولی کاش زود تاوان دیدنشو ببینم کاش زود زمین خوردنشو ببینم

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون

من جات بودم تو جمع بزرگ بلند بلند ضایعش میکردم تو چشاش زل میزدم میپرسیدم تو هم باهام بودی فلان کارو کردم؟

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
تاوان آرومت میکنه؟؟؟

آره فقط وقتی ببینم تقاص پس میده آروم میشم وقتی زمین بخوره

آخه تو نمیدونی چجوری با قدرت و خوشحال داره زندگی میکنه و به ریش من میخنده

فقط اینو بگم کسایی که کارشون تهمت زدنه هیچشون نمیشه .میشناسم روز ب روزم پولدارتر و زبون دراز تر میشن.اگر میتونی دفاع کن نمیتونی هم بشین و غصه بخور.برام پیش اومده که میگم

من یکی از نزدیکانم تهمت زد بهم که طلسمش کردم اونم من که حتی اسفند هم دود نمیکنم خیلی دلم شکست همسرم کنارم بودگفت خواهش میکنم نفرینش نکن چون از روی بی عقلی حرف زده طول کشید تا آروم بشم ولی گذشت

بسپر به خدا

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
2738
آره فقط وقتی ببینم تقاص پس میده آروم میشم وقتی زمین بخوره آخه تو نمیدونی چجوری با قدرت و خوشحال دار ...

ولی این قدر منتظر تاوان نباش ، صبور باش و بخدا توکل کن و همه چیز را به خودش بسپار

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
من جان بودم تو جمع بزرگ بلند بلند ضایعش میکردم تو چشاش زل میزدم میپرسیدم تو هم باهام بودی فلان کارو ...

نمیتونم هیچ جوره موقعیت دفاع ندارم تنها راهم اینه بسپارم به خدا و منتظر بشینم ببینم خدا تقاصمو میگیره یانه

ولی این قدر منتظر تاوان نباش ، صبور باش و بخدا توکل کن و همه چیز را به خودش بسپار

چجوری آروم بشم؟

آنقدر داغونم انقدر عصبانیم که دارم از پا درمیام

آخه چرا انقد ظالمن بعضیا و با وجود این همه ظلم بازم خوشبخت و خوشحالن پس خدا کجاست

اره تاوان پس میده ولی اعصابت برنمی گرده  آدما به معنای واقعی تا امیدم می کنند این روزا میخامدب ...

منم دوست دارم برم یه جایی هیچکسی رو نشناسم

چجوری آروم بشم؟ آنقدر داغونم انقدر عصبانیم که دارم از پا درمیام آخه چرا انقد ظالمن بعضیا و با وجود ...

خدا همین جاست اسی، زندگی کلید اسرار نیست تا کار اشتباه انجام دادی بزنه به کمرت ک ، خدا صبور ، شما هم صبور باش 

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
فقط اینو بگم کسایی که کارشون تهمت زدنه هیچشون نمیشه .میشناسم روز ب روزم پولدارتر و زبون دراز تر میشن ...

واقعا میگی؟

من فقط به این امید که خدا تقاصمو بگیره ازش زنده ام

2706