2752
2734
عنوان

پسری که...

312 بازدید | 25 پست

ریش داره به نظرتون بهتره یا ته ریش یا از ته بزنه؟ 

نظر خودم ته ریش

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/رستوران دارم😂/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برام حتی مهم نیست

کاربر جدید نیستم!!کاربری هستم که از سال۱۴۰۰ هفت بار تعلیق شده!!لینک چالشم اگ دوباره تعلیق شدم پیام بدید :https://abzarek.ir/service-p/msg/1839849خدایا بهترینم عاشقتم....مرسی بابت همه چیز عشق ابدی قلبم💚🌱نفسم میشه لطفا برای خواسته هام یه صلوات بفرستی؟ممنون دورتبگردم❤️💫در کاراته درجه خیلی بالایی دارم..ولی بعد دیدن زندگینامه استاد بزرگ و الگوی همیشگی ما رزمی کارا ( استاد بروس لی) تصمیم گرفتم پیرو راه ایشون...یعنی سبک جیت کان دو "JKD" باشم...امیدوارم شما هم ب این سبک روی بیارین...«ضربان قلب من JKD و استادم»💜☔نگین استاد خیلی وقته فوت شده...ایشون همیشه زندس برای ما رزمی کارا...ناراحتم ک سی جوَم آسمونی شده💔ولی خوشحالم ک از اون بالا هر روز منو میبینه و تمریناتمو💜برنامه نویس(کدر) وبسایت هستم..۸زبانه‌م(انگلیسی.ایتالیایی.فارسی.ترکی.المانی.روسی.عربی.اسپانیایی)سوالی در مورد این زبانها داشتین درخدمتم...سنسی در کاراته هستم...و همون‌طور ک امضامو خوندین پیرو استادم شدم و جیت کاندو را دارم یاد میگیرم..من فقط ۱۶سالم هست:)
برام حتی مهم نیست

😂😂

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/رستوران دارم😂/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
پسربدون ریش کلا کنسله 

😂 😂 

بستگی به پسرش داره

به چی

بستگی به ادمش داره 

به چی

هیچکدوم ریش بمونه

چقدر بلند