2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اصل مارک اون گوشی چیه که به اسم ایفون میفروشن؟

همون آیفن سیزده پرومکس😂😂🔪🔪

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه
2731
2738
اره دقیقا  یکی میبینی علاقه داره مث ایشون پولش نمیرسه ۱۰۰ تومن بده به اصلش دلش میخواد فیکشو بگ ...

دقیقا... بعدش هم اون ایفون یا هرچیز فیکی که ادم دست بگیره اونی که اصلشو داره متوجه فیکی اون کالا میشه و من اصلا اینو نمیپسندم.. چون خود ادم مسخره ی عام و خاص میشه. ادم باید با توجه به پولی که میتونه هزینه کنه منطقی ترین انتخاب رو داشته باشه 

منم همش میگفتم تو این گرونی چطور همه آیفون دارن 

دختر خاله منم چندوقت پیش آیفون 13 خریده بود بعد هر وقت میرفتیم خونشون همش هی میگفت گرونه گرونه بعد فهمیدم از همین آیفون فیک ها خریده 😕😐

آدم هایی که دوستـ♥شون داریم سرمایـــه مـا هستند 🍓🦋                      بهشون که فکر میکنیــــم 🤔🌈 قوی میشیمــــ💪😍                                   چه باشن چه نباشن 🌨☄️
2706