2752
2734
عنوان

گلو درد استرپتوکوکی

75 بازدید | 12 پست

خیلی چیز مزخرفیه داره میکشه منو 

هرچی سرم زدم هرچی قرص میخورم مگه خوب میشه 😭😭😭😭😭😭😭دارم میمیرم🥴🥴💔

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
تو ایینه چیزی مشخصه؟ من یبار اینجوری شده بودم تو ایینه دیدم دون دونای سفید تو گلومه با گوش پاککن برش ...

اره مشخصه چطور توسنتی من صدبار عوق زدم😵‍💫😵‍💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سرم سفازولین سرم سفتریاکسون. قرص ازیترومایسین قرص کواموکسیکلاو

چند روز گذشته از شروع آزیترو و کوآموکسی؟منظورم اینه که دوره درمانشونو کامل کردی؟

امروز در جوان ترین سنی هستی که از اینجا به بعد خواهی داشت،ازش لذت ببر
چند روز گذشته از شروع آزیترو و کوآموکسی؟منظورم اینه که دوره درمانشونو کامل کردی؟

ازیترو امروز تمومه کوتموکسی رو تازه شرو‌کردم

ازیترو امروز تمومه کوتموکسی رو تازه شرو‌کردم

کوآموکسی رو ۱۰ روز کامل بخور(هر ۸ساعت) انشالله جوابه.اگه آنتی بیوتیکی بخواد جواب بده در عرض ۴۸ تا ۷۲ ساعت علائمت رو به بهبودی میره

کوآموکسی رو ۱۰ روز کامل بخور(هر ۸ساعت) انشالله جوابه.اگه آنتی بیوتیکی بخواد جواب بده در عرض ۴۸ تا ۷۲ ...

ایشالا 🥲 میگم شما دکتری؟

الان خاستم چرکارو در بیارم طبق توصیه یکی از بچه های سایت اومدم ک درارم لوزم خون افتاد نکنه عفونت وارد خونم بشه؟😣😣😣😣

ایشالا 🥲 میگم شما دکتری؟ الان خاستم چرکارو در بیارم طبق توصیه یکی از بچه های سایت اومدم ک درارم لو ...

نه الان که داری آنتی بیوتیک میخوری ولی از این کارا نکن