2737
2739
اره هزار جارمیفروشن تو تهران دست فروشا گذاشتن میفروشندرچه برسه مغازه ها آیفون ۱۴ پرومکس ۵ ملیون

چه جالب 

میگم چرا همه آیفون دارن تو خیابون 😂

تو بهترین تجربه زندگی منی 😍❤️تا ابد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبلیغ آیفون 13 و 14 فیک تو ماهواره  زده بود 7 میلیون و 6 میلیون این جور چیزا والا آدم وسوسه میشه بخره 

آدم هایی که دوستـ♥شون داریم سرمایـــه مـا هستند 🍓🦋                      بهشون که فکر میکنیــــم 🤔🌈 قوی میشیمــــ💪😍                                   چه باشن چه نباشن 🌨☄️
2731

دوربین افتضاااح و تار.باطری هم سریع خالی میشه حافظه زده۲۵۶ولی دوگیگم جانداره.دم ب دقیقه ارورمیده حافظه پره رمم نمیخوره فقط ب درد بچه هامیخوره

نمیدونم چرا صبح ک ازخواب بیدارمیشم ظهره🥴             شمارونمیدونم ولی حضرت عباسی من ب ماسک وابسته شدم.بدون اون انگارشورت پای دماغم نیست😷😂 ن تنهادیگه ۱۸سالم نیست بلکه ۱۹.۲۰و۲۱روهم ردکردم تورو خدا یه دیقه وایسیم ببینیم چی داره میشه😐😩معلوم نیست روی خوش زندگی سمت کیه ک ک..ونش سمت ماست😏کارما باش کسی ناراحتت کردخودت جرش بده😤من هیچوقت مشکلمون رو باخانواده پدری نفهمیدم فقط میدونم باید قهرباشیم😊از خانواده پدری فقط با بابام رفت و آمد داریم.آدم بایدانگل شناسی بخونه تابتونه یسری هارو بشناسه

نمیدونم والا 😐💔

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2740
از هرچیزی که فیک باشه متنفرم چون به نظرم ارزش ادم رو میاره پایین... (نظر منه حمله نکنید)  من ه ...

اره دقیقا 

یکی میبینی علاقه داره مث ایشون پولش نمیرسه ۱۰۰ تومن بده به اصلش دلش میخواد فیکشو بگیره 

ولی وقتی یه ماه بعدش پولتو میریزی تو جوب چی؟ 

بنظرم چند تومن بزار روش بهترینه یه برند پایین تر بگیر مث سامسونگ

دوربین افتضاااح و تار.باطری هم سریع خالی میشه حافظه زده۲۵۶ولی دوگیگم جانداره.دم ب دقیقه ارورمیده حاف ...

اصل مارک اون گوشی چیه که به اسم ایفون میفروشن؟

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
2706