2737
2734
جامعه چی اونجا چطور برخورد میکنن

عادی برخورد میکنن،الان شما با یتیما چجوری رفتار میکنی ؟

اونام با بچه های طلاق همینجوری ان،چون هیچ یک از این دو گروه مقصر نداشتن خانواده نیستن

من همونی ام که چهار بار تعلیق شد😒😑چرا؟چون حرف زور تو کتم نمیره کلا سلیطه ام😐🪓 ،بای
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جامعه چی اونجا چطور برخورد میکنن

برخورد خاصی نمیکنن

من و برادرم هر دو خیلی موفق بودیم

به همه هم میگفتیم پدرمون فوت شده تا سوال اضافه که چرا؟ چطور و ... ازشون نشنویم و ترحم بی جهت دریافت نکنیم🤌🏻

بزرگ تر که شدیم و این مسئله جا افتاده تر شده بود اگر صلاح میدونستیم به دوستای نزدیکمون میگفتیم

بچه هایی که زندگیشون کمی متفاوته، معمولا بچه های موفقی میشن استارتر عزیز🤌🏻❤🌱

2731

بچه ای که وسط کلکل و دعواها کتک کاری پدر مادر بزرگ شه همون بهتر بچه طلاق باشه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
شوهرت عیب بزرگش چیع که به ابن نقطه رسیدی 

شش ماهه زن صیغه کرده شب درمیان میاد 

میگه با تو عشق تجربه نکردم 

شش ماه ب خودم زمان دادم ببینم باید چکار کنم 

شاید منم اخرش نتونم و علیرغم میل باطنی ام مجبور شم بچه ها رو بردارم و برم فعلا زمان دادم ب خودم برا انتخاب 

2738
چه بد 😔 نمیدونم چکار کنم 

با درگیری پدر و مادر هم وضعشون زیاد خوب نمیشه،جدا بشید کم کم خودشون با این قضیه کنار میان

من همونی ام که چهار بار تعلیق شد😒😑چرا؟چون حرف زور تو کتم نمیره کلا سلیطه ام😐🪓 ،بای
اگر میری جوری برو که بچه ها رو ببری من با وکیل و مشاور هم صحبت کردم بیگدار به آب نزنی خواهر 

مرده😐

تو مشکلت چیه ؟

همسرم اصلا من و نمیبینه ، هرکار بگم عکسش و انجام میده 

فقط خودش مهم هست و مادرش و … کلا خیلی تحت تاثیر اونه

گاهی با بچه ها خوبه و گاهی هم نه 

براشون اونجور که باید وقت نمیزاره 

2706