2726

سلام ، من میخوام جدا شم ولی نگران بچه هام و ایندشونم ، نمیدونم چه اتفاقی براشون میفته 

اونایی که پدر مادرشون جدا شدن یا خودشون جدا شدن و بچه دارن میتونن کمک کنن و نظرشون و بگن ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دوستام هستن 

یکیشون خیلییییی بد ضربه خورد هرچند دبیرستانی بودیم در حد خودکشی و افسردگی 

یکی دیگم بود از اول توی جنگ و جدال پدر مادر بزرگ شده بود و پرروش کرده بودن در حدی پاچه می‌گرفت که کل مدرسه ازش میترسیدن البته تربیت درستی نداشت پدرش معتاد بود مادرش هم ازدواج کرده بود به خاطر این اخلاق دخترش با شوهر جدیدش نمی ساخت 

خلاصه به تربیت هستش 

اللهم صل علی محمد و آل محمد 

یه ذره عقده ای میشن،نمیتونن هم پدر رو دوست داشته باشن و هم مادر رو معمولا یک سمت رو بیشتر دوست دارن یک سمت رو دیگه مقصر میدونن،احساس پوچی میکنن و مدام میگن کاش توی این خانواده به دنیا نمیومدیم،پرخاشگرم هستن،اطراف ما بچه های طلاق این شکلی ان

من همونی ام که چهار بار تعلیق شد😒😑چرا؟چون حرف زور تو کتم نمیره کلا سلیطه ام😐🪓 ،بای

🥲منم. دو بچه دارم شدیدا دلم میخواد جداشم

ولی پسرم چهار دخترم ۱۴

والا دیدم نهایت نهایت در بهترین شرایط مهریمو میگیرم ، بچه ها رو حضانتش بگیرم 

تهش ازدواج کنم حضانت گرفته میشه 

طلاق بگیرم شوهر نکنم ، بچه ها آخر هفته از این خونه ب اون خونه تمام هفته دلتنگ پدر 

من ک هنوز نتونستم خودم راضی کنم 

چون بچه ها هم من دوست دارن هم پدر 

بستگی ب خودتون داره دیگه یکی میاد ازدواج میکنه بچه ها رو رها میکنه خیلی اذیت میشن یکی هم نه مسئولیت بچشو قبول میکنه بنظرم دومی بهتره 

اگر از نظر مالی اوکی هسین شوهر هیچ گلی سر ادم نمیزنه با بچه هاتون مستقل بدون دخالت یه مرد زندگی کنید

بستگی داره ،،،به خودتون و همسرتون 

آدمهای بی مسولیت ،بااعث میشن خیلی بلاها سر بچه بیاد 

از عقده ای بودن ،تجاوز ،،حسرت و کمبود های مالی عاطفی و ،،،،

اطراف ما یکی بود پسرش رو گذاشته بود پیش دوستش 

دوستش با یکی دیگه از دوستاش به پسرش تجاوز کرده بودن 

و،،،،،

2706