2737
2739
عنوان

طلا خریدم و ناخن کاشتم قشنگه ؟! + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 64480 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکه الان کاشت ناخن خیلی مده،

ولی من با چیزای مصنوعی کلا حال نمیکنم،نچرال پسندم

ناخنای خودم قشنگن همه فک میکنن کاشته،،

طلاهاتم خوشگله بیشتر انگشترتو خوشم اومد. انشالله به طلاهات اضافه شه هرسری

گرمی چند بود؟؟

میگفت:فقط مرگ‌ میتونه مارو از هم جدا کنه!-ینی الانما مُردیم؟میگفت تا ابد باهمیم..!! بعضیا چقدر زود ابد شون عفو میخوره..😂🤷🥀
2738

چرا باید معیار ما کارای بقیه باشن؟؟💔🥲

خواهر عزیزم میدونیدکه کاشت ناخن چه اثرات سوء ی رو هم داره؟؟

مردی با لباس👔 و کفشهای گرانقیمت👞 به دیواری خیره شده بود و میگریست😯 نزدیکش شدم و به نقطه ای که خیره شده بود با دقت نگاه کردم، نوشته بود: این هم میگذرد😊 علت را پرسیدم گفت: این دست خط من است. چند سال پیش در این نقطه هیزم می فروختم، حال صاحب چندین کارخانه ام.پرسیدم پس چرا دوباره به اینجا برگشتی؟؟ گفت: آمدم تا باز بنویسم: این نیز بگذرد....گر به دولت برسی مست نگردی مردی، گر به ذلت برسی پست نگردی مردی، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی😍😍.سلامتی آقامون امام زمان صلوات📿📿

خیلی قشنگه   

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2706