2733
2739
عنوان

طلا خریدم و ناخن کاشتم قشنگه ؟! + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 64480 بازدید | 102 پست
حتما کسی که میره ناخن میکاره همه این اطلاعات رو داشته که انجام داده چرا عده ای ازشما میاین میزنید تو ...

عزیزم،متاسفانه دخترخاله من پنج سال پشت سرهم ناخن میکاشت،ودوسال پیش بدترازعکسی که ایشون گذاشت ناخناش همه عفونت کردوتقریبابیشترناخناش ازجادرآمدوافتادوهنوزکه دوساله گذشته،ناخناش شکل نازیبایی گرفته،درصورتی که دخترخالم بدون کاشت ناخن وانگشتای بسیار زیبایی داشت،الان اعتمادبنفسش روازدست داده.دکتربهش گفته،یکی ازدلایلش غیربهداشتی بودن وسایل ناخنکاربوده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کَدیه😑لاک صورتی آخه این همه رنگ جذاب داغون ترین رنگو انتخاب کردی که دخترای به بلوغ نرسیده میزنن انتخاب طلا هم که عین زنای قدیمی طلای زرد کلفت گرفتی انداختی الان احساس میکنی خیلی خوشگه عکسشم گذاشتی یکم مدرن باش بابا

2731
کَدیه😑لاک صورتی آخه این همه رنگ جذاب داغون ترین رنگو انتخاب کردی که دخترای به بلوغ نرسیده میزنن انت ...

مهم اینه که من عاشق شونم و از دیدن رنگ ناخنم و طلاهام لذت میبرم ،،، مگه قراره ی شابلون بذاریم و همه مثل هم باشیم ،،،، از  مغزهای پوسیده و جهان سوم بیشتر نمیشه انتظار داشت ، من هر چیزی که دوست داشته باشم استفاده میکنم ، مهم فقط خودمم نه مد مهمه نه نظر بقیه ،،، پس اینقدر دست و پا نزن حسادت تو بیشتر نشون بدی 😂🤌

من ی زنم 😍‌‌ با کلی ناز و عشوه و لطافت زنانه همسرم عشق اول زندگیمه و عشق اولمم میمونه   تو اقدام هستم برای نی نی  قرار نیست همه ی خودمو وقف بچه کنم , خوشحالی و آرامش خودم از هرچیزی مهم تره چون فرزند من ی مادر شاد و پر انرژی میخواد نه ی آدم افسرده  عاشق طبیعت هستم ، کتاب زیاد میخونم , روانی فیلم دیدنم😁 ، اولویت زندگیم خودمم و بعد همسرمه :)) ،،،،  مطالعه میکنم برای رشد خودم و همسرم تا آدم های بهتری باشیم و سعی میکنم  فرزندی سالم و صالح تحویل اجتماع بدیم 🌼 
مهم اینه که من عاشق شونم و از دیدن رنگ ناخنم و طلاهام لذت میبرم ،،، مگه قراره ی شابلون بذاریم و همه ...

عزیزم نظر پرسیدی که قشنگه منم گفتم نیست دیگه چرا بهت زور اومده اگه جهان سومی نبودی با انتقاد هم مشکلی نداشتی پس چرا تا نظر منفی دیدی جبهه گرفتی شما که جهان اولی هستی حالا اگه تعریف الکی میکردم برات خوشایند بود ولی خب من واقعیتو میگم متأسفانه یا خوشبختانه آدم رُکی هستم😉

عزیزم نظر پرسیدی که قشنگه منم گفتم نیست دیگه چرا بهت زور اومده اگه جهان سومی نبودی با انتقاد هم مشکل ...

عزیزم من تعریف الکی نخواستم ،،، اما ی سری هم مثل شما شعور انتقاد ندارن ،،، انتقاد کردن میتونه محترمانه باشه اما خب احتمالا ی سری فرهنگ شو ندارن ،،،، وقت شو ندارم بیشتر براتون وقت بذارم و باهاتون کل کل کنم ، بهرحال خودتونو به ی مشاور نشون بدین شاید حسادتون کمتر شد ❤️

من ی زنم 😍‌‌ با کلی ناز و عشوه و لطافت زنانه همسرم عشق اول زندگیمه و عشق اولمم میمونه   تو اقدام هستم برای نی نی  قرار نیست همه ی خودمو وقف بچه کنم , خوشحالی و آرامش خودم از هرچیزی مهم تره چون فرزند من ی مادر شاد و پر انرژی میخواد نه ی آدم افسرده  عاشق طبیعت هستم ، کتاب زیاد میخونم , روانی فیلم دیدنم😁 ، اولویت زندگیم خودمم و بعد همسرمه :)) ،،،،  مطالعه میکنم برای رشد خودم و همسرم تا آدم های بهتری باشیم و سعی میکنم  فرزندی سالم و صالح تحویل اجتماع بدیم 🌼 
2740

اعتقادات هر آدم مثل مسواک می مونه (شخصیه) 

پس سعی نکنید؛ اعتقادات خودتون رو به زور تو حلق بقیه بکنید!

به شما چه ربطی داره کی لاک میزنه کی طلا دوست داره کی نماز میخونه کی غسل میکنه 

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
مهم اینه که من عاشق شونم و از دیدن رنگ ناخنم و طلاهام لذت میبرم ،،، مگه قراره ی شابلون بذاریم و همه ...

خیلی زیباست هم دستات و لاکت و هم طلاهات💜

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
خیلی زیباست هم دستات و لاکت و هم طلاهات💜

ممنون عزیزم خدا جواب قلب مهربون تو بده ❤️

نمیدونم چرا از پیامت بهم آرامش دادی ،،، حس کردم ی خانوم خیلی آرومی 

ممنون عزیزم خدا جواب قلب مهربون تو بده ❤️  نمیدونم چرا از پیامت بهم آرامش دادی ،،، حس کردم ی خ ...

فدات دختر زیبا و مهربون 💜

اینم لاک من👇👇👇 😅