2703
2553
عنوان

طلا خریدم و ناخن کاشتم قشنگه ؟! + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 64479 بازدید | 102 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مبارکه الان کاشت ناخن خیلی مده،

ولی من با چیزای مصنوعی کلا حال نمیکنم،نچرال پسندم

ناخنای خودم قشنگن همه فک میکنن کاشته،،

طلاهاتم خوشگله بیشتر انگشترتو خوشم اومد. انشالله به طلاهات اضافه شه هرسری

گرمی چند بود؟؟

میگفت:فقط مرگ‌ میتونه مارو از هم جدا کنه!-ینی الانما مُردیم؟میگفت تا ابد باهمیم..!! بعضیا چقدر زود ابد شون عفو میخوره..😂🤷🥀
2714

چرا باید معیار ما کارای بقیه باشن؟؟💔🥲

خواهر عزیزم میدونیدکه کاشت ناخن چه اثرات سوء ی رو هم داره؟؟

مردی با لباس👔 و کفشهای گرانقیمت👞 به دیواری خیره شده بود و میگریست😯 نزدیکش شدم و به نقطه ای که خیره شده بود با دقت نگاه کردم، نوشته بود: این هم میگذرد😊 علت را پرسیدم گفت: این دست خط من است. چند سال پیش در این نقطه هیزم می فروختم، حال صاحب چندین کارخانه ام.پرسیدم پس چرا دوباره به اینجا برگشتی؟؟ گفت: آمدم تا باز بنویسم: این نیز بگذرد....گر به دولت برسی مست نگردی مردی، گر به ذلت برسی پست نگردی مردی، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی😍😍.سلامتی آقامون امام زمان صلوات📿📿

خیلی قشنگه   

عکس پروفایل من نیستم و فیک هست ولی بدلیل اینکه ب طرز عجیبی شباهت داشتیم گذاشتم                                            دلم میخواست مودبانه ازتون خواهش میکردم ک درخواست دوستی ندید آقایون ولی متوجه شدم ک باید شبیه خودتون حرف بزنم ک شاید فهمیدید🥴😂 پس دیگه نمیگم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ❌😒 هر نر مریضی ک خواست ، درخواست دوستی بده مهم نیس☺️ اما من دلم نخواس رد میکنم😜 دلمم خواس می‌پذیرم 😳 و تو شخصی دارم براش 😂🖕🏻☑️ حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️.  دیگه اون ماه شاد سابق نیستم. از فردی ک خیلییییی دوسش داشتم بدترین ضربه روحی رو خوردم 😢 زمان نیاز دارم تا دوباره بتونم شاد شم ولی من هرگز فراموشش نمیکنم چون نمیتونم ، تا لحظه ای ک نفس میکشم ب یادشم و دوستش دارم😪 فقط کاش بر میگشتی ک خیلی دلتنگتم 🥺💔
2706