2737
2739
عنوان

طلا خریدم و ناخن کاشتم قشنگه ؟! + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 64480 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام عزیزان 

شاید خیلیا اطلاع نداشته باشن 

فقط صرفا جهت اطلاع ... کاشت ناخن مانع وضو و غسل هست و فقط اگر برای برداشتنش وقت تنگ باشه میشه جبیره گرفت ولی برای نمازهای بعد باید برداشته بشه اما این ناخن کارها بخاطر درآمد خودشون احکام رو متاسفانه به درستی یا نمیدونن یا مقید به اطلاع رسانی نیستند دوستان عزیزم اگر غسل قبول نباشه در کل شبانه روز احکام برماجاریه 

مثلا نمیتونیم وارد حرم و مسجد و ... بشیم و حتی کسی که غسل ... داره کراهت داره خیلی کارها رو انجام بده چون اثر اخلاقی روی آدم میزاره حتی کسی که غسل به گردنشه غذا درست کنه هم باز اثر میزاره روی غذا همینطور که وضو اثر خوب میزاره

منم دوست دارم ناخن ولی بخاطر خیلی چیزا نمیکنم اینکارو

التماس دعا

وای من که هم دست رو وهم طا رو تاییدمیکنم .چقدرکیف داره بااون دست یکی رونوازش کنی مبارکه

تو چقد زن نمایی ک تو سایت زنونه میپری  احمق 

در این دنیا که آدم هاش عصا از کور میدزدن من از خوش باوری اینجا محبت آرزو کردم .. من یه مامانم  با دو بچه کوچولوی دوس داشتنی ولی روزگارتلخم اعصاب برام نزاشته که یه مامان فوق العاده باشم خدایا کمکم کن من توی این دنیا خیلی تنها و غریبم مواظب دخترگلیم و قندعسلیم باش😍😘 
اخه دست خودم سبزه هست😂 خواستم یکم سفید تر بیفته حقیقتا

کاملا مشخصه سبزه اس با افکت هم من فهمیدم،عزیزم سبزه هم یه رنگه خودتو دوست داشته باش،ناخن و طلاهات هم خوشگله مبارکت باشه عزیرم

چه اثراتی؟ 

مثلا عفونت ناخن..خب شما تصور کنید یه مدت زیادی بیاید مثلا یه پلاستیک ببندید روی ناخنتون...چون کاشت ناخن هن یه جورایی از پلاستیکه دیگه

و همین باعث میشه که با ناخن های زیرین هوا کرسه و به مرور زمان دچار آسیب دیدکی و عفونت میشه..البته درسته که شاید برا همه قطعا اینطوری نشه.ولی آیا کسی میتونه ثابت کنه که جزء اون افرادی هست که این اتفاق براش نمیوفته؟؟

و اثر بد دیگه هم اثر وضعی و روح و روانی هست.وقتی کسی (معذرت میخوام اینو میگم) غسل واجب به گردنش هست و با وجود کاشت غسلش قبول نمیشه و اون همینطوری بدنش نجس هست.درسته که شاید برخی متاسفانه بگن ما که نماز نمیخونیم و اشکال نداره..ولی فقط نماز خوندن که نیست

وقتی فرد با بدن نجس قصد باردار شدن میکنه و اونوقت با همین بدن جنینی تشکیل میشه خیلی اثرات بدی بر روی فرزند داره

مردی با لباس👔 و کفشهای گرانقیمت👞 به دیواری خیره شده بود و میگریست😯 نزدیکش شدم و به نقطه ای که خیره شده بود با دقت نگاه کردم، نوشته بود: این هم میگذرد😊 علت را پرسیدم گفت: این دست خط من است. چند سال پیش در این نقطه هیزم می فروختم، حال صاحب چندین کارخانه ام.پرسیدم پس چرا دوباره به اینجا برگشتی؟؟ گفت: آمدم تا باز بنویسم: این نیز بگذرد....گر به دولت برسی مست نگردی مردی، گر به ذلت برسی پست نگردی مردی، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی😍😍.سلامتی آقامون امام زمان صلوات📿📿
2740

یکی میاد با ذوق عکس ناخون طلاشو میزارع .یسری چقد نظرات بدو‌مسخره  حال  بهم زنی میدین .به شما چه کی غسل می‌کنه کی عفونت میگیره همه خودشون خبر دارن چه خبر. 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
سلام عزیزان  شاید خیلیا اطلاع نداشته باشن  فقط صرفا جهت اطلاع ... کاشت ناخن مانع وضو و غ ...

حتما کسی که میره ناخن میکاره همه این اطلاعات رو داشته که انجام داده چرا عده ای ازشما میاین میزنید توذوق دیگران 

2706