2737
2734
عنوان

بابام به مامانم گفت چشات چرا اینطوریه؟/:

| مشاهده متن کامل بحث + 37237 بازدید | 86 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منظور پدره کاریه که منجر به غسل واجب شدن بشه احتمالا 

سلام گلم شما نوشتید ک گفتاردرمانید

من دخترم ۳ سالشه و دایره لغاتش زیاده و کم و بیش کلمه هارو واضح میگه

ولی جمله نمیگه

پیشنهادتون چیه  باید ببرم مرکز گفتاردرمانی؟؟

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏
اون یکی که میپرسه چشات چرا اینطوریه چی؟

منظورش حالت شهوانی و مستیو خماریه 

مثل اهی خسته؛درکالبدی انسانی! نمیدانم. چنین حسی داشته ایی یا نه؟ اینکه بخواهی هزاران سال بخوابی یا اصلا وجود نداشته باشی...                        fall=pv

[QUOTE=280503308]شما فهمیدید منظورش رو از اینکه میگه چشات چرا اینطوریه؟ هر شب میگه واقعا اعصابم داغون میشه از بی شخص ...[/QUOباعرض معذرت منظورشون اینه حالت شهوت پیدا کردن وایشون خونه نبودن اینطوری شده 

قضیه چشم واسه اینه ادمایی که ا...ضا نمیشن چشاشون کِدِر میشه و فلان

اینم از همین جهت چشو پرسیده البته فکر کنم:/

من تو مذهبی ترین کشور جهان کافر شدم. این سرزمین برام سودی نداشت ، ولی میزنم براش سَر ، زمین... .
2740
یا خدا  مامانم بیچاره گیر این روانی افتاده

و ی معنی اینکه گل کشیده باشه ولی خب معلومه بابات مشکل داره وگرنه معلومه گل بکشی با همیشه فرق داری چشات خمار میشه و حالت خاصی میگره و ب سختی باز میشه

مثل اهی خسته؛درکالبدی انسانی! نمیدانم. چنین حسی داشته ایی یا نه؟ اینکه بخواهی هزاران سال بخوابی یا اصلا وجود نداشته باشی...                        fall=pv
قضیه چشم واسه اینه ادمایی که ا...ضا نمیشن چشاشون کِدِر میشه و فلان اینم از همین جهت چشو پرسیده البت ...

یا خدا..

یعنی چی کدر میشه؟

ووای چندشم شد بابام چقدر فکرش کثیفه

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم ۹۹ بود تعلیق شد !😁
اون یکی که میپرسه چشات چرا اینطوریه چی؟

لطفا تو روابط پدر ومادرت دخالت نکن

سنت کمه 

حرفاشونم گوش نده. شاید یواشکی داشتن حرف میزدن‌

تو چرا گوش میدی 

عین دختر ۵ ساله من که میپره وسط حرف منو باباش

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706