2733
2734
عنوان

بابام به مامانم گفت چشات چرا اینطوریه؟/:

| مشاهده متن کامل بحث + 37250 بازدید | 86 پست
گفتم ک روانشناس انلاین ازش کمک بخواید بعدشم اون نیاد شما برید و ازش کمک بخواید

رفتیم ..

حتی قرص هم گرفتیم مامانم مخفیانه ریخته تو آب میوه و..

ولی زیاد اثر نزاشته فقط خواب آلود شده 

پدرم آدم بدجنسه وخودخواه ..

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم ۹۹ بود تعلیق شد !😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حموم منظورش غسله بعد رابطس ب احتمال زیاد😵😵😵

زندگی به حماقت سابق ادامه دارد .نه امیدی است نه آرزویی و نه آینده و گذشته ای .چهار ستون بدن را به کثیف ترین  طرزی میچرخانیم و شبها به وسیله دود و دم و الکل به خاکش می سپریم و با نهایت  تعجب میبینیم که باز فردا سر از قبر بیرون آورده ایم . مسخره بازی ادامه دارد .
رفتیم .. حتی قرص هم گرفتیم مامانم مخفیانه ریخته تو آب میوه و.. ولی زیاد اثر نزاشته فقط خواب آلود ش ...

لعنتی فقط باید ازش جدا شید من مثله بقیه نیسم ک بگم سریع طلاق

ولی این یکی با روانشناس هم درس نشده

میشه دعام کنی:) خدایا کمکم کن۰..🐾🧡
2731
لابد اونم ربطش ب رابطع برمیگرده

مردک 

شیطونه میگه پاشم برم یه سنگی چیزی بزنم تو سرش بمیره 

مامانم بیخود نیست از دستش روانی شده

پارانوییده پدرت؟ 

پارا نویید دقیقا یعنی چی

مثل اهی خسته؛درکالبدی انسانی! نمیدانم. چنین حسی داشته ایی یا نه؟ اینکه بخواهی هزاران سال بخوابی یا اصلا وجود نداشته باشی...                        fall=pv

کار بابات از شکاکی گذشته.. بابات روانیههه😑 

مثل اهی خسته؛درکالبدی انسانی! نمیدانم. چنین حسی داشته ایی یا نه؟ اینکه بخواهی هزاران سال بخوابی یا اصلا وجود نداشته باشی...                        fall=pv
یعنی چشات خماره...مستی..حالت شهوانی که چشما ممکنه بگیرن منظورشه..چی بگم خدا عقل بده بهش

یا خدا 

مامانم بیچاره گیر این روانی افتاده 

شک بیش از حد بدون دلیل  نسبت به همه چی مشکوکن

فقد واسه پارتنرش ؟ 

2706