2733
2734
عنوان

طلاق

538 بازدید | 22 پست

چن ساله ازدواج کردم  نزدیک به سه ساله دیگه زندگیمو نمیخام. ینی همسرمو دوس ندارم. خیلی در حقم طلم کرده  چ ها ک ب سرم در نیاورده. بارها ازش خاستم بریم طلاق بگیریم. همش میگفت فردا روز چشم هنه دنبالته. امروز گفت میخای بری ... گری

برای کسانی که دوستشان داریم نوری باشیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوسش ندارم. برام همسر نیست. همدم نیست. 

منم عین تو بودم هیچ وقت خوشی نداشتم آخرش خودش سر لجبازی طلاقم داد .اما من دوتا دختر دارم.سنم هم کمه.بیست و دو سالمه.فرصت برام زیاد اما به شرطی که آینده خودمو خودم بسازم با کنکور

دانشجو

نمیتونی همینجوری بدون علت۱۲ شروطی که زن می‌تونه طلاق بگیره.طلاق بگیری.

مگر توافقی...

عید نوروز مبارک❤️(فضولی: در اصل از بدبینی و نفس پلید میاد.چوه نفس ناپاک دلهره داره و میخواد از همچیز سر بیاره تا مبادا کسی به خودش شک کنه و کسی که از درون بدبینه،فضولی می‌کنه)✨ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است.تـربــیت، نــا اهــل را چون گـــردکان بــر گـنبد است✨قرآن میگه:صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لا يَرْجِعُونَ‌ (سوره بقره آیه ۱۸) البته یه جا داریم لایعقلون آخر آیه است.اونم سوره بقره س آیه۱۷۱
2738
منم عین تو بودم هیچ وقت خوشی نداشتم آخرش خودش سر لجبازی طلاقم داد .اما من دوتا دختر دارم.سنم هم کمه. ...

هیج وقت برام هیچ کار نکرد همسشه میگه تو هیچکاره منی. میخاد زندگیرو اونجور ک خانوادش میخان بچرخونه. هز کار خاستم بکنم باید مطابق میل اونا باشه. 

بهت گفت هرری، یعنی خیلی خیلی احمقی اگه امشب نری خونه باباتو بعداز تعطیلات دنبال طلاق.... اشغال بی ادب بی تربیت  خودش هررری ،،، شوهر منم خیلی اذیت میکنه پول خرج نمیکنه مسافرت گردش بیرون هیچی... ولی فش نمیده اصلا،، (هیچ مردی حق نداره ب دختری که با کلی ارزو اومده خونش فش بده) 

بهت گفت هرری، یعنی خیلی خیلی احمقی اگه امشب نری خونه باباتو بعداز تعطیلات دنبال طلاق.... اشغال بی اد ...

من ک تمام ارازوهام ب باد رفت. 

من ک تمام ارازوهام ب باد رفت. 

واسه منم رفت خواهرم،،،، روزی هزاربار ب خودم لعنت میدم ک چرا ازدواج کردم اونم واسه دومین بار بعد از 7سال دوستی فک کردم این دیگه خوبه ولی فقط سال اول خوب بود کم کم روی واقعی شو نشون داد، باورم نمیشه 7سال فیلم بازی میکرد 😩 همش میگه پول نداریم خرج نکن ب خرید خونه ام گیرمیده، ن گردش ن تفریح ن بیرون، 4ساله نوشهرم فقط 1بار سال اول منوبرد دریا الان میگه ول کن بابا حال داریا 

2706