2737
2739
قبل از ازدواج خیلی با خانوادشون عادی برخورد میکنن. زن که میگیرن تازه خواهر و مادر یادشون میفته

اره برا من خواهر نداره   . ولی یه روزای بدی گذشت بهم چون من عاشقش  و دیونش بودم  همه رو فرلموش کرده بورم . بعد اقا تازه عشق به مادرش گل کرده بود  ‌ مامانش مدام  زنگ میزد که وای من نگران موندم جواب ندادی وای اطلاع نداشتم ازت فلان شد ‌ انقدر اینجوری که الان شوهرم خبر میگیره ازش بیشتر  ‌ فک کن هر روز جتد باز با پدر ومادرش در تماسه  صحبت های تکراری و مسخره هزار بار سرش دعوام شده  . آخر من کوتاه اومدم ک بیخیال شدم 

گر نگهدار من آنست که شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدیون بابام هستم همیشه ....نذاشته خرد بشم هیچوقت ...حتی الانم میده بهم میگه مگه من مردم دخترم بخاطر ...

وای دمش گرم بابات. خدا عزتش بده. حفظش کنه برات. خیلی خوشم اومد. 

دخترم با اومدنت معنای زیبایی رو بهم یاد دادی، زیباترینم به زندگی ما خوش اومدی
2731
وای دمش گرم بابات. خدا عزتش بده. حفظش کنه برات. خیلی خوشم اومد. 

مرسی عزیزم 😘😘😘

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
اره برا من خواهر نداره   . ولی یه روزای بدی گذشت بهم چون من عاشقش  و دیونش بودم  همه ...

وآقا به قول یکی از کاربران برا خودمون ازشون خدا می‌سازیم. 

طبع بدنی رو میگم،چون افرادی که طبع گرم دارن همش تو کارشون در حال مرور خاطرات هستند،اما طبع سرد زود ف ...

اگه بگم نمیدونم طبعم گرمه یا سرد باور میکنی؟ کلا آدم سرمایی هستم. قبلا خیلی تند تند سرما میخوردم

وآقا به قول یکی از کاربران برا خودمون ازشون خدا می‌سازیم. 

من نوشته بودم اتفاقا 🤣 واقعا خدا ساختیم ازشون  بیشترین  ضربه رو هم زدن بهمون . من دارم بچه دارم  ۵ ماهشه .دیگه خیلی واسخگیج کم شده بع شوهرم خیلی احساس راحتی دارم 

گر نگهدار من آنست که شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2740
من نوشته بودم اتفاقا 🤣 واقعا خدا ساختیم ازشون  بیشترین  ضربه رو هم زدن بهمون . من دارم بچ ...

خندم گرفت مثال خودتو به خودت گفتم. اگه از کسی انتظاری نداشته باشی راحت تری

شوهرم میگه حتی اوایل عقد من هرکاری کردم تو یادت مونده خودش حافظه بلند مدتش ضعیفه 😂😂😂

روز نامزدی هم دخالت‌ها و حرفای خواهرش همش یادمه