2752
2734

هر دفعه فویل نمیزاشتم کف و دیواره فر افتضاح کثیف میشد الان میخوام رو سینی فر فویل بزارگ تا کثیف نشه بنظرتون روشم درسته؟ رو قفسه های دیواره هم میشه فویل بکشم؟

یه پروازی پر شور ❤️650❤️ درود بر کاپیتان و بچه ها

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم مرغ قبلش چیکارمیکنید میزاریدفر خوشمزه بشه

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

من مرغ بریون درست میکنم با جوجه گردان فر زیر مرغ یه ظرف لبه دار اب میزارم نه روغن میریزه سینیش کثیف شه نه بو روعن میاد نه کثیف کاری میشه فقط چند بار باید اب بریزید داخلش

خدایا شکرت🌹
اره بذار منم میذارم معمولا. حالا ندارم بعدش بسابم سخت تمیز میشه 

ممنون عزیزم. روی کف سینی فقط فویل بکشم یا روی دیواره های فر هم بکشم ؟ اتیش نمیگیره؟

رو قفسه و دیواره کثیف نمیشه ولی کف سیتی بذاری تمیزکاریش راحت میشه، فویلو میریزی دور یا نهایت مرغو ...

ممنون گلم. پس فویلو برش بدم برای کف سینی. درسته؟

اصلا امتحان نکردم تا حالا

ممنون عزیزم. روی کف سینی فقط فویل بکشم یا روی دیواره های فر هم بکشم ؟ اتیش نمیگیره؟

نه عزیزم فویل اتیش نمیگیره من گذاشتم داخل فر

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
من مرغ بریون درست میکنم با جوجه گردان فر زیر مرغ یه ظرف لبه دار اب میزارم نه روغن میریزه سینیش کثیف ...

ظرف مخصوص فر ندارم متاسفانه

عزیزم مرغ قبلش چیکارمیکنید میزاریدفر خوشمزه بشه

من چند ساعت با نمک و آبلیمو و پیاز مزه دار میکنم

و اینکه رو مرغا با چاقو شیار ایجاد میکنم پیاز و ابلیمو به خوردش بره

2706