2737
2734
عنوان

بیمارستان زینبیه شیراز

1497 بازدید | 21 پست

خانمایی که اونجا رفتن برای زایمان 

چه طبیعی 

چه سزارین 

بیاین بهم کمک کنین.

اصلا حس خوبی نسبت به این بیمارستان ندارم.چون مورد خاص هستم حتما باید برم اونجا.شبهاخواب ندارم.

اونجا چه طوره؟

خدایا مواظب پرسامم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دکتراش اساتید دانشگاه هستن منم مجبور بودم رفتم به خاطر شرایطم باید حافظ هم میگفتن بد من خیلی راض ...

خیلی میترسم 

مخصوصا زایمان طبیعی

خدایا مواظب پرسامم باش
2731
برا خواهرمم زده زینبیه چون مورد خاص هست بد نیست اون یکی خواهرمم زایمان کرد بد نبود 

وااای خیلی بده ادم نتونه هیچکاری کنه و مجبورش کنن.

خدایا مواظب پرسامم باش
برا خواهرمم زده زینبیه چون مورد خاص هست بد نیست اون یکی خواهرمم زایمان کرد بد نبود 

معذرت میخوام مورد خاص یعنی چی؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2740

مامان من حدود سی سال پیش بهش گفتن فقط بچتو زینبیه می‌تونه به دنیا بیاره فقط بعد مامانم چون اون زمان مرد بوده میره مسلمین قبولش میکنن

باردارنیستم میخام انرژی های مثبت رو جذب کنم ان شالله تاعید من دوقلو باردارم شد ولی بدتر شد ازدستش دادم
مامان من حدود سی سال پیش بهش گفتن فقط بچتو زینبیه می‌تونه به دنیا بیاره فقط بعد مامانم چون اون زمان ...

همین الانم به من گفتن حافظ میشه 

ما رفتیم ولی گفتن دیگه ما مرکز پرخطر نیستیم فقط زینبیه امکانات داره.

خدایا مواظب پرسامم باش
همین الانم به من گفتن حافظ میشه  ما رفتیم ولی گفتن دیگه ما مرکز پرخطر نیستیم فقط زینبیه امکانا ...

شما یک سر مسلمین برو

باردارنیستم میخام انرژی های مثبت رو جذب کنم ان شالله تاعید من دوقلو باردارم شد ولی بدتر شد ازدستش دادم

من رفتم زایمان ورسیدگیش خوب بود ولی اصلا تمیزنبود بشدت کثیف 

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
من رفتم زایمان ورسیدگیش خوب بود ولی اصلا تمیزنبود بشدت کثیف 

عزیزم مورد خاص یعنی چی؟ برای چی باید برن بیمارستان زینبیه؟ 

خداجونم دیگه خسته شدم از انتظار، ی نی نی سالم هم به من بده منم لایق مامان شدن بدون😔🙏🏻میشه برای مامان شدنم ی صلوات بفرستین ممنونم🙏🏻
2706