2752
2734
عنوان

بیمارستان زینبیه شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 21 پست
عزیزم مورد خاص یعنی چی؟ برای چی باید برن بیمارستان زینبیه؟ 

نمیدونم عزیزم ممکنه نوزاد مشکلات خاصی داشته باشه ک توشهرشیراز زینبیه بااینکه دولتیه ولی خیلی مجهزتر نسبت ب بیمارستانای خصوصی هس مثلا دستگاهایی داره ک اکثربیمارستانهای خصوصی ندارن

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
من رفتم زایمان ورسیدگیش خوب بود ولی اصلا تمیزنبود بشدت کثیف 

وااای چه بد

طبیعی زایمان کردین؟

میشه یه کم از حال و هوای اونجا بگید 

شبا از ترس خواب ندارم.

خدایا مواظب پرسامم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااای چه بد طبیعی زایمان کردین؟ میشه یه کم از حال و هوای اونجا بگید  شبا از ترس خواب ندارم.

نه سزارین بودم ،رفتار پرستارو دکتراشون خوب بود، فقط سرویس بهداشتیاشون تمیزنبود ،اصلالازم نیس بترسی چیز وحشتناکی نیس ،غذاهاشونم خوب نبود

بنظرم کل مشکلاتشون همین بود

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ

کادر بی سوادی داره رییسش یه دکتر مزخرف که پاسخ گونیست پوست پرسنلش پنهان میشه یه مشت دانشجوورزیدنت بی سواد وفوق العاده بیمارستان کثیف بچه سالم من اونجا فلج مغزی شد وفوت کرد