2737
2739

توی محل کارمون یه نیروی کمکی میخواستن منم چون زنداییم وضع مالیش خوب نبود گفتم ۳روز در هفته روزی یکساعت بیاد تا بهش دستمزد بدن ساعتشم از قبل بهش گفتم 

فقط خاک بر سر بی عقل من کنن

دیگه از ۳ساعت قبل همش میاد تو خونمون من حمومم یا کار دارم درس دارم همش بالاسرمه هی میگه کجایی کجا میری با کی بودی داری چکار میکنی خوشبحالت استخدام شدی پول از کجا اوردی 

باهام تا محل کارمیاد دوباره میشینه اینجا تا تایم کاری تموم بشه هرچی هم بهش میگم برو تکون نمیخوره میگه بیکارم میخوام بشینم اینجا

دیگه تا اخر تایم می مونه کارای منو رصد میکنه چشمش هم شوره بازم باهام میاد بیرون از محل کار

صبح تا شب میگه کجایی با کی بودی چکار کردی از کجا پول اوردی 

اگر ۵دقیقه دیر برم سرکار ابرومو میبره 

امروز تو حموم بودم برهنه بودم اومده سرم میگه چرا دیر اومدی سرکار بدو اومد خونمون ببینم من کجام از دستش انقدر سیلی زدم تو صورت و کله خودم دهنم کج شده

در حالیکه از اول بهش تایم شروع و اتمام کار رو گفتم متاسفانه با شرکت هم قرارداد بست هیچ طوره امکان انحلالش نیست هیچ راهی وجود نداره

فقط خاک بر سرم که دل برای این سوزوندم خاک عالم

چطور تا اخر قرارداد تحملش کنم محل کارم ارامش ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بلاک کن 

در هم باز نکن

روش 

اگر شوهر داری 

بگو خیلی خوشش نمیاد رفت و امد

به جز قوم شوهر که ویران گرند ، بنی ادم، اعضای یکدیگرند، ،،،، دلگیرم از این شهر سرد😔  بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند
2706