2733
2734
عنوان

خاک بر سر من که برای فامیل دلسوزی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عجب بدبختی گرفتار شدی

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2731
بخدا انقدر سیلی زدم چشمام سیاهی میره لخت بودم بزور لباس گیر اوردم پوشیدم

لخت میپریدی جلوش 

از رو بره🙄🙄

به جز قوم شوهر که ویران گرند ، بنی ادم، اعضای یکدیگرند، ،،،، دلگیرم از این شهر سرد😔  بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند
شوهر منم شوهر خواهرشو برد سر کار اونقدر اونجا شوهرمو اذیت کرد شوهرم اومد بیرون اون الان سر کارشه رسم ...

من تایم کاری دادم بهش باید روی ساعت خودش بیاد این از قبل همش میاد خونمون ارامش ندارم

میتونی  با شوهرت هماهنگ کنی ی دعوای سوری راه بندازین ی جوری که اون بشنوه ک شوهرت میگ بابا اسایش نداریم این زن داییت همش اینجاس بزار ناراحت شه کسی ک نمیفهمه بهتر ک ناراحت شه 

بخدا گرفتارم خاک برسرم شده محل کارم خیلی خوب اروم بود گند زدم بهش 

ب مادرت بگو بهش بگه

حالا ک خودت سختته

واقعا همش میگن فامیل محل کار نباشه بهتره واس این میگن

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
خوب کاش اول یه راهنمایی می‌گرفتی از ما که فامبلو ببریم سر کار یا نه ماهم میگفتیم نه الان دیگه نمیتون ...

امروز رییس اومد ازم گزارش کار بگیره اصلا ذهنم تمرکز نداشت از دست این خانمم کرم ریخته بود رو مانتوم وقت نشد بشورمش همش نگاه مانتوم میکرد فکر کرد الان من ادم شلخته ایم

ب مادرت بگو بهش بگه حالا ک خودت سختته واقعا همش میگن فامیل محل کار نباشه بهتره واس این میگن

خیلی داغونم امروز توی حموم خودمو درست نشستم با موی خیس شونه نشده مانتو مم کرم ریخت روش هول هولکی اومدم

2706