2733
2734
معیری تو تهران  شما چی؟

من چون تصادف بود اورژانسی رفتم بیمارستان اختر روزای اول داغون بودم فقط گریه میکردم ولی خوب الان روحیم هم بهتره چهل روزه تو گچه به من گفت باید ۸ هفته تموم بشه چند روز پیش رفتم گفت علامتای جوش خوردن داره ولی کلا شکستگی بد دردیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم  شکرخدا دردش کمتر شده  اما هنوز تو گچه عکسم ننداختم ببینم جوش خورده یانه  ...

منم گفت هفتاد درصد جوش خورده و پین ها و اتل رو دراورد گفت روش راه نرو ولی امروز یه لحظه افتادم یه کم فشار اومد روش میترسم دوباره شکسته باشه

منم گفت هفتاد درصد جوش خورده و پین ها و اتل رو دراورد گفت روش راه نرو ولی امروز یه لحظه افتادم یه کم ...

سلام عزیزم پین ها رو درآورد درد داشت متارتاسال چندم شکسته بود من نگرانم لطفا جواب بده الان قشنگ راه میرید بعد از چه مدت تونستید راه برید ممنون 

بدون بی حسی درآورد پین ها رو دکتر 

سلام عزیزم ببخشید دیر دیدم 

نه بی حس نکرد و درد نداشت

متاتارس دوم و سوم و چهارم بود

الان حدودا سه ماه و نیم از روز جراحی میگذره و تقریبا دو ماهه که پامو گذاشتم زمین ولی هنوز لنگ میزنم و انگشتام هم تکون نمیخوره ولی از اولش کمی بهترم

شما مشکلتون چیه؟؟

سلام عزیزم ببخشید دیر دیدم  نه بی حس نکرد و درد نداشت متاتارس دوم و سوم و چهارم بود الان حدو ...

سلام عزیزم متأسفانه رو پله خوردم زمین پام پیچ خورد متارتاسال پنجم خورد شده عمل باز انجام شد و پین گذاشتن امروز چند هفته گذشته رفتم عکس گرفتم دکتر گفت چون خورد شده دوهفته دیگه پین باشه خیلی درد دارم استرس دارم با ی بچه ۱۰ ماهه اذیت کن موندم چکار کنم

سلام عزیزم ببخشید دیر دیدم  نه بی حس نکرد و درد نداشت متاتارس دوم و سوم و چهارم بود الان حدو ...

عزیزم خب خداروشکر بهترید ان شاالله کامل خوب شید زودتر الان با کفش مخصوص چیزی راه میرید فیزیوتراپی یا خوندم مگنت تراپی خوبه انجام ندادید 

[QUOTE=292874918]عزیزم عکس از پات گرفتی میتونی بفرستی روز اول و زمانی جوش خورد [/QUOTE سلام عزیزم ب ...

سلام عزیزم من امروز شد دوماه و بیست روز از عمل می گذره دوهفته است پا می‌گذارم زمین ولی لنگ میزنم و درد میاد یکم بخوام راه برم یا ایستاده باشم شما خوب شدید درد دارید هنوز یا نه چقدر طول میکشه تا راحت راه رفت و درد نگرفت. ممنون عزیزم