2733
2734

دوستان شماها برای بارداری وقتی اقدام کردین پریودیتون تنظیمش بهم خورد؟ بعد چند وقت بعد از بهم خوردن تنظیم پریودیتون باردار شدین؟

برای بارداری اولم بعد از دوماه اقدام باردار شدم و ب این چیزا نرسید ک بخوام ببینم تاثیرش چجوریه. ولی الان تقریبا ۶ ماهی میشه ک اقدام کردیم، این ماه تقریبا با ۲ هفته تاخیر پریود شدم. توهم های بارداری هم ک بماند😬🤦‍♀️😄😄😄

ممنون میشم اگه تجربه ای تو این زمینه دارین بگین🙏🌻

غیبتت سخت شد از دست مسلمانی من😭😭😭
منم قبل بارداریم اینطوری شدم پریودیم نامنظم شد بعد دوماه باردار شدم

مرسی عزیزم ک جواب داری. یعنی بهم خوردن تنظیم پریودی نشونه خوبیه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم ک جواب داری. یعنی بهم خوردن تنظیم پریودی نشونه خوبیه؟ 

اره انشالله بزودی باردار میشی ،حامله نشدنت هم برا استرسه سعی کن کمتر فکر کنی

در تاریخ۱۴۰۱/۸/۱ دوقلو هامو از دست دادم میشه یه صلوات مهمونم کنی تا دوباره بیان تو دلم و سالم بدنیاشون بیارم
2731

بدن هر کسی فرق داره حالا تو خوبه دوهفته

پس من چی بگم که دوماه پری نشدم بی بی چکم هم مثبت شده گفتم آز بدم چکار وقتی مثبته خلاصه گفتم واسه سونو قلب برم یکدفعه همون روزی که منو همسر گرام تصمیم به رفتن کردیم پری شدم😂🤣

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕
اره انشالله بزودی باردار میشی ،حامله نشدنت هم برا استرسه سعی کن کمتر فکر کنی

درسته عزیزم ولی این بار ک تاخیرش زیاد شد دیگه توهمی شدم😅

بدن هر کسی فرق داره حالا تو خوبه دوهفته پس من چی بگم که دوماه پری نشدم بی بی چکم هم مثبت شده گفتم آ ...

واااای این دیگه خیلی بد بود😄😄😄

حالا چرا آز ندادی؟ 

واااای این دیگه خیلی بد بود😄😄😄 حالا چرا آز ندادی؟ 

رو حرف دختر خالم اعتماد کردم گفت چکاریه پول آز بدی وقتی بیبی چک هست🤣ولی بار بعدی که واقعا باردار شدم بعد مثبت شدن بیبی یک هفته بعدش رفتم آز سر این یکی هم همینطور

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕
2740
رو حرف دختر خالم اعتماد کردم گفت چکاریه پول آز بدی وقتی بیبی چک هست🤣ولی بار بعدی که واقعا باردار شد ...

این قسمت دختر خاله و تزهای اقتصادی😄😄😄

واقعا؟ یعنی اون پریودی با تاخیر آخرین پریودیتون بود؟ بعدش باردار شدین؟

اینبار ک فک کردم باز بخاطر کیستمه ده روز بعد گذشت پریود بی بی چک گذاشتم واسه اطمینان ک دیگه برم داروی محلی بخورم

به خوشی بیای دلبرم
2706