2733
2734

سلام

به ابجیم اینا گفتن غرفه غذا داریم و این حرفا بعد بنظرتون چی درست کنم براش که هم فروش داشته باشه هم کم خرج باشه؟😅

بنظرتون کیک وشیرینی اینا میشه؟ یا ممکنه ایراد بگیرن؟

اگ کیک میشه میخام براش کیک خیس شکلاتی درست کنم هر قاچ اش رو چند بفروشه؟

خودم نمیشه باابجیم برم تو مدرسه ؟اخه یکم خجالتیه😅🥺

......

سالاد ماکارونی معمولا طرفدار زیاد داره

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        

کیک فکر نکنم .

بنظرم ماکرونی شکل دار درست کن .

یا مینی ساندویچ

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

همه بچه ها معمولا کیک با خودشون میارن 

پیراشکی یا سالاد الویه خوب فروش داره

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶

چرا چه عیب داره بری

به نظرم باسلوق و قطاب درست کن باسلوق  و قطاب مثلا توی ظرف های پلاستیکی بذاره هر بسته مثلا ۱۰ تا با قیمت ۲۰

تازه میتونه توی یه ظرف پنج تا باسلوق بذاره پنج تا قطاب ترکیبی مثلا

پیراشکی و سمبوسه هم دونه ای ۱۵ تومن 

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

سالاد ماکارونی الویه 

سمبوسه پیراشکی 

چرا میشه بری ولی بذار خودش تجربه کنه و یاد بگیره 

باید کسب درامد یاد بگیره و با کسی رودربایس نشه

من مامانم کوفته برنجی درست کرد برام همه رو معلما خریدن ازم  

ب نظرات من از ساعت 1 ظهر تا 3 ظهر و ساعت 9 تا 10 شب توجه نکنید اون موقع ها گشنمههه عصبی امم خون ب مغزم نمیرسه دقیقا مث الان ک دارم امضامو مینویسم .با  تشکر  

جشنواره غذا  معمولا فقط برای مفت خوری دبیراس 😐یادش بخیر چقدر مامانم کتلت درست میکرد همشو میلونبوندن هرکی ۴ تا ورمیداشت😐یاد مدرسه بخیر:)الان که دانشجوام میفهمم چقدر دلم برای اون روزا تنگ شده :)

2706