2733
2739
عنوان

💜نی نی من دخمله💜

1043 بازدید | 127 پست

سلام 

من بچه اولمه خیلی ذوق زده ام ،اونایی ک دختر دارن بیان بگن دختر داشتن چطوره بیشتر از لحاظ تربیتی هرچی ک فک میکنید بدردم میخوره بگید ممنون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مبارک باشه کتاب مادر_دختر رو بخونید

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍

من هنوز بچه ندارم... شوهرم ندارم😐😆

ولی دعا کن یه ازدواج خوب داشته باشم+دوتا دختر خدا بهم بده🥲💓

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
2738

خیلی خودشونو شیرین میکنن.دختر من که تا چشمش به باباش یا بابای من میفته فوری میپره بغلشون و حسابی لوس بازی میکنه.حسابی دل برده ازشون. ولی پسرم الهی بگردمش اصلا ازین کارا نمیکرد هرچند بدون این کارا هم عزیز بود و هست. دیگه به هرحال ی کم اخلاقای دختر بچه با پسر بچه فرق میکنه

من هردوتاشو دارم دخترم تاالان که 16ماهشه اصصصلامنو اذیت نکرده خیییلی اروم تراز پسرمه🥺😍بااین سن کمش کمکمم میکنه تازه😂تامیبینه دارم غذامیکشم سفره میاره وسیله هارو میگه من ببرم خیلی بامزس درکل دخترخییییلی واجبه.تبریک میگم بهت😍❤️

ان شالله ب امید خدا بهترینا نصیبت بشه ♥️

فدات بشم🤍

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
2706