2752
2739
عنوان

💜نی نی من دخمله💜

1043 بازدید | 127 پست

سلام 

من بچه اولمه خیلی ذوق زده ام ،اونایی ک دختر دارن بیان بگن دختر داشتن چطوره بیشتر از لحاظ تربیتی هرچی ک فک میکنید بدردم میخوره بگید ممنون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مبارک باشه کتاب مادر_دختر رو بخونید

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) یکی از اهداف امسالم چاپ کتابم کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم ) زندگی یادم داد ذات هیچ آدمی بد نیست!):

من هنوز بچه ندارم... شوهرم ندارم😐😆

ولی دعا کن یه ازدواج خوب داشته باشم+دوتا دختر خدا بهم بده🥲💓

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

خیلی خودشونو شیرین میکنن.دختر من که تا چشمش به باباش یا بابای من میفته فوری میپره بغلشون و حسابی لوس بازی میکنه.حسابی دل برده ازشون. ولی پسرم الهی بگردمش اصلا ازین کارا نمیکرد هرچند بدون این کارا هم عزیز بود و هست. دیگه به هرحال ی کم اخلاقای دختر بچه با پسر بچه فرق میکنه

من هردوتاشو دارم دخترم تاالان که 16ماهشه اصصصلامنو اذیت نکرده خیییلی اروم تراز پسرمه🥺😍بااین سن کمش کمکمم میکنه تازه😂تامیبینه دارم غذامیکشم سفره میاره وسیله هارو میگه من ببرم خیلی بامزس درکل دخترخییییلی واجبه.تبریک میگم بهت😍❤️

ان شالله ب امید خدا بهترینا نصیبت بشه ♥️

فدات بشم🤍

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓