2733
2739
عنوان

نمیدونم چرا برا هیچی ذوق ندارم

754 بازدید | 46 پست

من یه دخترم، تو خانواده دوتا دختریم دوقلوییم خانواده ی خیلی خوب و مهربونی دارم وضع مالی پدرم خوبه همه چیز داریم خونه های خیلی خوب تو جاهای خوب ماشین خارجی و هرچیزی که بخام دارم ولی نمیدونم چرا اصلا ذوقی برا انجام هیچ کاری ندارم اصلا حوصله ندارم قبلا ها اینجوری نبودم مثلا میخاستیم بریم مهونی کلی ذوق داشتم کلی حالم خوب بود ولی الان اصلا دلم نمیخاد برم دلم میخاد تنها باشم میریم خرید هیچ ذوقی ندارم اصلا خوشحال نیستم  هرچی میخرم خوشحال نیستم حوصله هیچی ندارم اخلاقم خیلی تند شده و اصلا کلا عصبی شدم و حوصله زندگی هم ندارم نمیدونم چکار کنم ذوق داشته باشم و خوشحال باشم شما میدونید چکار کنم برا اینکه انگیزه و انرژی داشته باشم و خوشحال باشم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فک کنم افسردگی داری،من جدیدا همینجوریم ذوق ندارم بااین تفاوت که پول وخونه وماشین خارجی هم ندارم پس برامن طبیعیه😂

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2740
اینها نشانه افسردگیه  برو مشاور یا روانشناس حتما

چرا افسردگی من بچم افسردگی بخاطر چی مثلا همه به زندگی من حسودی میکنن میگن کاش جای من بودن ولی من اصلا خمشحال نیستم 

چرا افسردگی من بچم افسردگی بخاطر چی مثلا همه به زندگی من حسودی میکنن میگن کاش جای من بودن ولی من اصل ...

چدربطی داره آخه...برو اطلاعاتت رو زیاد کن افسردگی انوع مختلف داره... اتفاقا افرادی مثل شما بیشتر در خطر افسردگی هستن 

چدربطی داره آخه...برو اطلاعاتت رو زیاد کن افسردگی انوع مختلف داره... اتفاقا افرادی مثل شما بیشتر در ...

اینجوری نیست مثلا بعضی وقتا خوبم خوشحالم ولی بغضی وقتا دلم میخاد تنها باشم بیشترم بخاطر درس عصبی میشم درسم خیلی خوبه ولی همش استرس دارم بخاطر استرس عصبی میشم اگه مثلا نمره ۱۸بگیرم میشینم گریه کردن 

2706