2733
2734

فقط بنظر شما خوشگله یا بقبم همین نظر داشتن؟زیباییش جوری هست که محوش بشن همه؟

والا من هرجایی برم همه نگاها به منه .. مثلا وارد مجلسی بشم بشینم کل مجلس نگام میکنن یا میگن رفتی برا خودت اسپند دود کن .. والا من از نظر خودم معمولیم اریشم لایت و کمه .. نمیدونم چرا تو چشم بقیه ایقد زیبام .. کاش تو چشم خودمم خوب بودم

پوست سفید و سرخ شفاف 

شاداب بود پوستش 

چشم مشکی لب سرخ 

دماغش هم خوب بود به فرم صورتش می‌خورد 

ولی خب اینگار از چهره ش راضی نبود یا پول زیادی داشتن یا اینکه نمی‌خواست از بقیه دور بمونه 

گونه پروتز کرد و لبشم همینطور 

دماغش هم عمل کرده

خدا یاور تنها ترین تنهایان است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بدون هیچ عملیه

چشماش درشت و سبز و موهاش روشن فرفری پوست روشن و صاف و یکدست بینیش انگار عمل کرده انقد خوشگله لباش باریک و یکم گونه داره ۴۱ سالشه مثل ۳۰ ساله هاس

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

ابروهاش مشکی و مدل یکمی شیطانی و پر داشت  چشمای مشکی موهای مشکی مدل مصری پوست گندمی بینیشم عملی نبود ولی انگار تراشیده بوده و استخونی صورتش نسبتا کشیده گونه هاش فرم داشت لباشم نسبتا گوشتی و خوش فرم بود

😎💚🐬
تو دوران راهنمایی یه دختره بود. چشماش درشت و مشکی. پوستش مثل آینه و سفید. موهاش مشکی و براق و صاف. چ ...

درشتی چشماش شبیه کسی نیست؟نظرت در مورد چشمای هیلی دس و ملکه ایپک یالوا چیه؟

گونه هاش چه فرمی بود؟

صورتش اصلا چاق نبود اصلا ولی فرم گونه هاش عالی بود انگارپروتز، طبیعی گذاشته بود از نظر شخصیتی یکمی مغرور و کم حرف بود خیلی کاریزما داشت پوستشم خیلی صاف و سفید نبود ولی ترکیب چشم ابرو و صورتش. باعث جذابیتش شده بود

😎💚🐬
2706