2737
2734
عنوان

وقتی جایی دعوتتون کردن چ رفتاری کردن ک خوشتون نیومده

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 110 پست
ولی به نظرم این رفتار زشتی نبوده  موظف نیستن براتون کیک بیارن گلم شما هم نباید انتظار داشته با ...

عزیزم اصلا اینجوری نبودن اینا هرچی داشتن همیشه میووردن جلو تعارف میکردن فک کن کیک بیارن جلوت تعارف نکنن ب زن حامله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید چون برا تولد دعوتتون نکردن خجالت کشید بیاره ما هرسال برعید هر روز یا شب خونه یکی از خواهر شوهر ...

عشقم من حامله بودم و خیلیم دلم خواست آورد جلو تعارف نکرد خودشونم گفتن دیشب تولد بوده و خودمونی بوده 

وای یبار رفتم خونه همین فامیل شوهرم از گشنگی داشتم نیمردم ناهار نمیداد مجبور شدم پاشم همبر سرخ کنم خ ...

وا چ بد از یخچال خودش برداشتی ؟

چقد بی ادب بوده 

خونه مادرشوهرمم نمیرم چراااا 

چون غذا کم میپزن 

چون همیشه من خونشونم برنجا شون سوخته اس 

شباهم شام اصلا نمیپزن میگن ما شام نمیخوریم و برامون بده حتیییی حاضری 

ولی اگه همسرم بخواد شام بخره برام نمیدونم چرا تا ته غذا رو میخورن😐✌️

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2738

ی اشناداشتیم چه میومدخونمون چه میرفتیم همه کارا رو خودمون میکردیم،ظرفارومیشستیم غذامیکشیدیم سفره میچیدیم،بعد خودش چه وقتی میومد چ وقتی میرفتیم کارنمیکرد میگفت تو دخترداری کمکت میکنن من تنهام وفلان یعنیی قشنگ ببین خسته وله شده برمیگشتیم،ی باراومدخونمون ابگرمکن خاموش شده بود منواجیمم رفتیم تواتاق بعدشام مامانمم خودشومشغول کارکرد تمااام ظرفاروشست🤪😂زمستونم بود بااب سرد

رفت دیگ نیومد خداروشکر

سفر چرا؟بمان وپس بگیر/ ز جورشان نفس بگیر 🤍

برا چهار نفر ک چای میریخت بعد دوسه نفر جدید میومدن میگفت ببخش چای تموم شد😂دیگ دم نمیکرد این ی مورد

یا یکی دیگم بود اگ درکل عمرم ده بار خونش دعوت شدم گشنه برگشتم همش غذا بهم نمیرسید علاوه براین وقتی شوهرش میگفت چای بیار واضح میگفت ب شوهرش بمنچه چای نداریم😐بعد کلیییی ازمن معذرت میخاس ک منظورم شما نیستا بااونام ک سرزده اومدن...

هروقت میومد خونمون انقد چای میبردم غذا زیاااد میپختم اما مگ تاثیر داشت؟! برامن عادت شدو اون یاد نگرفت😂😂

برامن خیـــــــــــــلی عجیب بود خداروشکر دیگ نمیبینمشون فاصله گرفتیم..

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
آخرین باری که رفتم مهمونی و بقیه اومدن خونمون رو یادم نمیاد مامانم قطع ارتباط کرده🤣

سخت نیست؟

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
2706