2737
2734
عنوان

خانمایی که اینده نگرن و موفقن میشه بیان؟🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همین سه چهار تومنی که در میاری رو خرج آموزش دیدن خودت کن یه مهارت خوب که بهش علاقه داری یاد بگیر اینطوری مجبور میشی پولت رو جای درست هزینه کنی دوما مهارتی به دست میاری که بتونی درست حسابی ازش پول در بیاری نه در حد سه چهار تومن 

باید ببینی به چی علاقه داری بری همونو پیگیری کنی اول دوره های رایگانش رو شرکت کن ببین باهاش حال می‌کنی یا نه دوست داری توش بمونی یا نه 

بعد دوره های پولیش رو شرکت کن مهارتت  رو تبدیل به تخصص کن 

باید یه فکری واسه درآمدت بکنی حذف نیازها اصلا گزینه مناسبی برای زندگی نیست 

علت بی انگیزه بودنت هم همینه داری بخور نمیر زندگی می‌کنی نه میتونی درست حسابی برای خودت هزینه کنی نه سبک زندگی سالمی داری نه احساس رضایت درونی داری چون داری بی‌هدف فقط زمان میگذرونی دقیق نمیدونی خلق شدی که چه اثری از خودت به جا بذاری

قرعه کشی خونگی خوبه که اسمت زود در بیاد 

همه دوست دارن زود دربیاد ولی خب نمیشه بازم ازاینکه تمام پولمون خرج چیزای الکی شه وبعد چندماه هیچی نداشته باشیم بهتره بعضیام مثل همکارای شوهرم رفت وبرگشتیه قرعه هاشون مبلغشم بالاست اونیکه اخر بگیره تو برگشت اولین نفر میگیره انگار دوماه پشت سرهم میگیره اونیکه اول گرفته تو برگشت میشه اخرین نفر 

2740
همه دوست دارن زود دربیاد ولی خب نمیشه بازم ازاینکه تمام پولمون خرج چیزای الکی شه وبعد چندماه هیچی ند ...

اره درسته از هدر رفت پول خیلی بهتره مخصوصا برای یه خانوم خونه دار خیلی خوبه 

ولی سرمایه گذاری بلند مدت با سود های بهتری هم هستن 

اگر وقت دارین میشه درخواست بدم صحبت کنیم البته قصد جسارت ندارم

عزیزم خصوصی دوست ندارم صحبت کنم ، اگر دوست داشتی توی این تاپیک خودم بیا صحبت کن سوالی داری بپرس 

تاپیک رو هم بخون بهت کمک می‌کنه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13472651/%d9%85%db%8c%d8%af%d9%88%d9%86%db%8c-%da%86%d8%b1%d8%a7-%d8%ad%d8%a7%d9%84%d8%aa-%d8%ae%d9%88%d8%a8-%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%aa

اره درسته از هدر رفت پول خیلی بهتره مخصوصا برای یه خانوم خونه دار خیلی خوبه  ولی سرمایه گذاری ...

برای پولای گنده اره ولی من با پول تو جیبی که دارم قرعه مینویسم توقلک میندازم بعد چندماه یه تیکه طلا میخرم 

الان انقدر همه چیز روز به روز گرونتر میشه که شما حتی لباس هم بخری باز پس انداز محسوب میشه. 

حالا که چیز خاصی احتیاج نداری ، هر چیزی رو با هر قیمتی خرید نکن. 

مثلا من هر چی که لازمه دارم پس حالا اگر حراجی ببینم خرید می کنم. آخر زمستون حراج پالتو و پوتین خرید می کنم. 

لباس های عید رو تابستون می خرم. 

حتما چون کم سن و سال هستی تحقیق کن و برای خودت یه بیمه عمر بریز. خیلی خوبه. مثل یه حقوق بازنشستگی برات می مونه و ۲۰ سال دیگه به کارت میاد . سالیانه یا ماهانه پرداخت کن. 

یه حساب باز کن فقط برای پس انداز. هر وقت حقوقت رو گرفتی یک سومش رو واریز کن توی اون حساب و برداشت نکن . هر وقت زیاد شد می تونی باهاش خرید طلا مثلا انجام بدی. 

یا اینکه وام خانگی ثبت نام کن مثلا تا ماهی یه تومن بعد که به اسمت دراومد طلا بخر.. 

2706