2726

من خودم خونه عموم دعوت بودیم بعد 

شب قبلش تولد دختر عموم بوده اصلا ما کلا نمیدونستیم فرداش دعوت کردن واسه شام همینجوری بعد بچه دختر عموم گفت مامان از یخچال کیک بده بهم از دیشب مثل اینکه مونده بوده بعد دختر عموم یخچال ک داشت باز می‌کرد چشمم خورد کیک خیلییی بزرگ بود و زیاد مونده بود نکرد بیاره واسه من و بابام یا مامانم در ضمن من حاملم بودم اون موقع واسه چند ماه پیشه هیچی دیگ پاشدیم اومدین 

ولی به نظرم این رفتار زشتی نبوده 

موظف نیستن براتون کیک بیارن گلم شما هم نباید انتظار داشته باشین

قرار نیست مهمون بیاد هر چی داریم و نداریم بیاریم که

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

هعی ازین چیزا زیاد دیدم از مادرشوهرم

مثلا برای من و شوهرم یدونه غذا میگرفتن  برای بقیه نفری یکی

من غذای بیرونو خیلی دوس دارم اگ یکی میخریدن کامل میخوردم

نه می بخشم نه فراموش میکنم🙃 درخواست دوستی آقایون و افراد مشکوک با لگد جواب داده میشه😒 بی حد و اندازه عاشق شوهرمم و بعد چندسال زندگی تازه قدرشو میدونم از خدا ممنونم که منو متوجه عشقِ شوهرم کرد❤️ خواهرشوهر و مادرشوهر عزیزم اگر منو اینجا پیدا کردید، یاد اذیت های خودتون بیفتید 😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرشوهرم سالی یکبار دعوتمون میکنه و یه مدل غذا و یه سالاد که تا اینجاش اوکیه 

ولی اینقدر ميناله که واااای خسته شدم واااای کمرم واااای پام وای خودتون از خودتون پذیرایی کنید 

که آدم میگه کاش نیومده بودم

تو شاهکار خالقی، تحقیر را باور نکن💫
2728

برادرشوهرمو دعوت کردم هی میگفت چایی کمرنگه چرا خوشبو کننده تو خونه زدین،برد گذاشتش تو بالکن😑بیشعور فقط میخواست ایراد بگیره چون مادرشوهر و خواهر شوهر و.... همه بودن هیچ مشکلی نداشتن

ok bye

من یه زندایی دارم کلا غریب آشنا خودی غیر خودی بره خونش از اول تا اخر میره تو اشپزخونه یا ظرف میشوره یا لباس کلا سر خودشو گرم میکنه

دخترش بنده خدا پذیرایی میکنه 

واسه همین هیچ کسی دیگه خونش نمیره 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

شاید چون برا تولد دعوتتون نکردن خجالت کشید بیاره

ما هرسال برعید هر روز یا شب خونه یکی از خواهر شوهر یا برادرشوهر ها دعوتیم، یعنی همه رپ با هن دعوت میکنن

خلاصه خونه خواهر شوهره دعوتمون کرد گفت بیان ولی بچه هاتونو نیارین خونمو کثیف میکنن😐ما هم تصمیم گرفتیم نریم که دیگه شوهرش زنگ زد گفت شوخی کرده و به اصرار رفتیم آخر هم خون به جیگرمون کرد شیرین مغز😂😂

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

یه باررفتم خونه مادرشوهرم پدرشوهرم هی راه رفت گفت مریم بیا بشین وای مریم خسته شد وای مریم کوشته شد هیچی دیگه یه چشم خیره ای به شوهرم رفتم همونجا گفت خوب خسته بودید دعوتمون نمیکردید مامانش باباشا دعوا کرد بس کن دیگه مرد دیگه نمیگه مریم خسته شد  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706