2733
2739

دوستان مادرشوهرم قبل از عقدمون‌ خیلی ازم تعریف‌ میکرد یعنی چرب زبون بود.. بعد ک عقد کردیم همه چی عوض شد چون دور بودم ازش زنگ میزد بد و بیراه میگفت بهونه میاورد واسه دعوا من بخاطر شوهرم هیچی نمیگفتم بهش اصلاا به شوهرمم چیزی نمی‌گفتم ک خسته یا ناراحت نشه 😓

۱ سال از عقد گذشت شوهرم (محمد )۵ روز پیش گفت چند روز بیا میریم خونه ما پیش مامانم اینا منم قبول کردم محمد صبح ساعت ۷ میره سرکار عصر برمیگرده منم صبح ساعت ۸ معمولا بیدار میشم ...

مادر شوهرم خودش میشینه پای تلفن و با مردای غریبه چت میکنه خودم با چشای خودم دیدم حتی عکس بدن لختشم واسشون میفرسته ..محمد ک میره سرکار تمام کارای خونه رو میگه انجام بده شدم کلفَتش ..روز آخر یعنی دیروز چون من پریود شدم شبو اصلا نخوابیدم از درد زیاد صبح خوابم برد ساعت ۹ بیدارم کرد گف مگه اینجا خونه باباته ظرفهای صبحونه رو  امروز خودم شستم خجالت نمیکشی تو . من بازم هیچی نگفتم و با اون حالم تمام کارای دیگه رو انجام دادم تو این ۱ سال خیلی حرف شنیدم و گریه کردم

ادامه داره

زیبایی‌ خوبه ولی خوب‌ بودن‌ زیباتره.!♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لخت چروک مادرشوهرت به چه درد مردا میخوره

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

بلند شو بیا خونه بابات رسمن شدی کلفت خونه

بیشتر از این خودتو کوچیک نکن

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2738

#کوزت

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
2706