2733
2734
عنوان

با مادر شوهرم بحث کردم بهم فوش داد😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم اما وقتی برگشم و باهم حرف زدیم میخواست بده سراغش نزاشتم اما خب زنگ زد و کلی دعواش کرد

صحنه سازی بوده شک نکن چنین مادری عمرا بتونه بچشو درست تربیت کنه.دیگه نرو خونشون .واقعا احساس خطر کن.یک درصد اگه پسرش مثل مادره باشه کمترین کمترینش اینه که تو دعوا باتو بت فحش خواهرمادرمیده.اینوبه خودشم بگو تا بدونه که فهمیدی ومن جای تو باشم جاخالی میدم این خونواده درست نیستن وی عمر عذاب می کشی

چرانگران باشیم؟شایدهرگز پیش نیاید
صحنه سازی بوده شک نکن چنین مادری عمرا بتونه بچشو درست تربیت کنه.دیگه نرو خونشون .واقعا احساس خطر کن. ...

خودمم همین حس و داشتم اما خب همسرم پیش باباش زندگی میکرده مامانش ی موقع هایی میبردتش‌ پیش خودش کلا پیش بابا و زن باباش بزرگ شده 

زیبایی‌ خوبه ولی خوب‌ بودن‌ زیباتره.!♥️
2731
خودمم همین حس و داشتم اما خب همسرم پیش باباش زندگی میکرده مامانش ی موقع هایی میبردتش‌ پیش خودش کلا پ ...

آهان.این شد ی حرفی

معلومه هیچکی باچنین زن سلیطه ای نمیتونه زندگی کنه همون بهتر جدا شدن

پس همسرت الان از رفتارمادرش باید شرمنده باشه درسته؟؟؟اگه شرمنده نیست بازم شک کن😁

خب برگشتم خونه و کل ماجرارو ب شوهرم گفتم  خیلی حالش بد شد گریه کرد و میخواست بره‌ پیش مادرش نز ...

بیچاره شوهرت.چقدر خجالت کشیده

عجب مادر لات وچاله میدونیی داره🤣🤣

پس امیدی هست به شوهرت چون واقعا ازمادرش عصبانی شده وحتی تهدیدش کرده که خودش و همسرشو ازش دریغ کنه.

مبادا دلت براش بسوزه بگی مادره ها

بگو دیگه چشم دیدنشو ندارم واصلا پیشش نرو

آهان.این شد ی حرفی معلومه هیچکی باچنین زن سلیطه ای نمیتونه زندگی کنه همون بهتر جدا شدن پس همسرت ال ...

اره خیلی 

هی میگفت ببخشید تقصیر منه ک بردمت اونجا

آخه بیچاره نمیدونست ک مامانش باهام مشکل داره ولی بازم پشیمون بود

زیبایی‌ خوبه ولی خوب‌ بودن‌ زیباتره.!♥️