2737
2739
اووووه بابا جا داری سنت پایینه بچسب به ورزش کلا ورزش کردن قبل از اقدام داشتن خیلی خوبه و اثر داره .. ...

همه همینو میگن بهم منه دیوونه نمیدونم چرا اینقدر عجله دارم والا همسن های من هنوز ازدواجم نکردن🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا دکتر زنان به مجرد ها کمتر گیر میده ما متاهلا تا میریم پیششون سریع سونو واژینال ..منم واقعا دلهر ...

🤦🏻‍♀️ای کاش به ما بیشتر توجه میکرد تا در آینده به مشکل جدی تر نخوریم

2731
 وقتتو تلف نکن اول شوهرت ازمایش بده خودتم عکس رنگی بگیر امپولم شروع کن حتما من همه این راه ه ...

بابا بخدا منم همینو به شوهرم میگم که دکترا فقط میخوان یه پولی به جیب بزنن با هر ماه ویزیت دادن بهشون خب چه کاریه این امپولو تجویز نمی کنه هی بهم میگه اون دکتره بهتر میدونه شرایط تو چه جوریه

همه همینو میگن بهم منه دیوونه نمیدونم چرا اینقدر عجله دارم والا همسن های من هنوز ازدواجم نکردن🤦‍♀️

اره به خدا ..ببین نمیگم بچه دار نشوها هر وقت دیدی اوکی هستی بشو ولی قبلش خودت اوکی کن چه از لحاظ جسمی چه روانی ..به خودت به وزنت که میگی زیاده به اینا برس با خیال راحت اقدام کن ..

دوبار با قرص.دوبارم با امپول اچ ام اجی.و هر چهار بار ناموفق.زیر نظر بهترین دکتر اصفهان هم هستم.درکل ...

ایشالله که نتیجه بگیری عزیزم

توروخدا بیشتر راجبه دکتر تغذیع ت و راهکار هاش بگو که منم انگیزه بگیرم شروع کنم

2738
بابا بخدا منم همینو به شوهرم میگم که دکترا فقط میخوان یه پولی به جیب بزنن با هر ماه ویزیت دادن بهشون ...

نه عزیزم

من خودم ۷سال تو این مسیر بودم

دکتر دل سوز کم پیدا میشه

اخربن دکتری که رفتم عالی بود کارش

ایشالله که نتیجه بگیری عزیزم توروخدا بیشتر راجبه دکتر تغذیع ت و راهکار هاش بگو که منم انگیزه بگیرم ...

ببین الان ۴هفتست نون برنج نخوردم ب جز وقتایی ک روز ازادیمه و هرچی بخوام ب هر اندازه میتونم بخورم.البته ویتامین های من و چک کرد و ی عالمه قرص ویتامین داد.سخت نگیر زیبایی اندامت و بچه دار شدنت ارزشش و داره ک  از شکمت بگذری

ببین امپولهایی که برای رها سازی تخمک هستن کیست نمیارن چون فولیکول ازاد میکنن و تبدیل ب کیست نمیشه. ا ...

الان یعنی تو میگی امپول آزاد سازی که میگی رو بدون نسخه بگیرم؟چون دکتر که اصلا نزاشت حرف امپول بزنم

به من گفت غذای هورمونی مثل مرغ کم استفاده کن ..ورزش کن مرتب..فست فود و نوشابه خیلی کم ..استرس اصلا..

من استرس خیلی داااارم 

وای من زیاد مرغ میخورم ولی هله و هوله اینا اصلا پس مرغم مضره

الان یعنی تو میگی امپول آزاد سازی که میگی رو بدون نسخه بگیرم؟چون دکتر که اصلا نزاشت حرف امپول بزنم

نه هیچوقت سرخورد دارو مصرف نکن اینا هورمونی هستن .روند درمان اینجور نیست که. معمولا میگن سه ماه قرص بخور اگه نشد در کنار قرص امپول رهاسازی میدن به این شیوه که لتروزول یا کلومفین میخوری بعد روز دهم یا یازدهم سونو میدی اگه تخمکا بالغ بودن امپول رها سازی میدن بهت ک ازاد شن. ولی اگه عجله داری بگو امپول بنویسه

ولی خواهشا سرخود دارو هرگز نخور گلم

ببین الان ۴هفتست نون برنج نخوردم ب جز وقتایی ک روز ازادیمه و هرچی بخوام ب هر اندازه میتونم بخورم.الب ...

بنظرت فقط با رژیم میشه لاغر شد؟یا باشگاه و پیاده رویم همون تاثیرو داره

2706