2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طبیعتا هیچ خانمی درآمد همسرش رو به کسی نمیگه

چرا اتفاقا خیلی در مورد حقوق و درامد تاپیک زدن همه اومدن گفتن ... ولی چون گف ده تومن اجاره برام تعجبه که وقتی ده تومن اجاره میدن پس باچی زندگی میکنن حتما درامدشون بالاس خدا بیشتر بده چشمم به حقوقشون نبود، منظورم چون اجاره بالاس چطور از پسش بر میان 

توخیانت تنهاچیزی که اهمیت نداره دلیلشه
2740
وللی انصافا انقدر زیاده دیگه حالا من میگم ادم یذره جون بکنه شده سه شیفت کار کنه ، هی پول پیش ...

برعکس شوهر من میگه حاضرم رهن ندم ولی اجاره بدم اولا با اون پول رهن کار میکنه بعدم پولش تو این یه سال از ارزش نمیوفته

برعکس شوهر من میگه حاضرم رهن ندم ولی اجاره بدم اولا با اون پول رهن کار میکنه بعدم پولش تو این یه سال ...

مگگه چقد در میاد از اون پول اخه

الان رهنو درست ندی بخوای فقط اجاره بدی باید ماهی 10-12 بدی

سالی حدود 150 میلبون

شریک مادرشوهرت هستین یا مستقل و جدایین؟

دو واحده، یکی از واحد ها رو همسرم ساخته، سند جداگونه داریم ولی حق فروش نداریم ، اجازه نمیدن فرد غریبه بیاد تو ساختمون

اگه پول ساختشو میداد، اون زمان میتونس یه اپارتمان بگیره، کاش من اون موقع بودم الان وضع زندگیم این نبود

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
مگگه چقد در میاد از اون پول اخه الان رهنو درست ندی بخوای فقط اجاره بدی باید ماهی 10-12 بدی سا ...

یکی مث شوهر من شغلش ازاده بااون پول کار میکنه میشه به عنوان سرمایه اش 

دم عیدم باید تمدید کنیم اجاره رو همش خدا خدا میکنه پول رهن اضافه نخواد ولی بکشه رو اجاره

دو واحده، یکی از واحد ها رو همسرم ساخته، سند جداگونه داریم ولی حق فروش نداریم ، اجازه نمیدن فرد غریب ...

خب از این نظر که مستقل هستی بازم بد نیست.خدا کمکت کنه به آرزوت برسی به زودی

یکی مث شوهر من شغلش ازاده بااون پول کار میکنه میشه به عنوان سرمایه اش  دم عیدم باید تمدید کنیم ...

نممیدونم

ولی کاسبی هم بالا پایین داره

من بودم نمیکردم اینکارو

مگر اینکه ده برابر اجارم در بیارم

2706