2733
2739

ما جوونا چیکار باید کنیمم 

نه میشه خونه خرید 

نه میشه ازدواج کرد 

نه میشه بچه اورد 

نه میشه ی پراید حتی هرید 

دقیقا باید چ غلطی کنیم 

منونامزدم ۵ ساله دوستیم هرچی کار مبکنیم نمیرسیم تا کی صبر کنیم اخه

کاربر قدیمی سایتم🧡 خدایا شکر💙اگه میشه با دل پاکت برای من دعا کن اجرت با امام حسین باشه🌱بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ اِلـهي عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفاءُ، وَ انْكَشَفَ الْغِطاءُ، وَ انْقَطَعَ الرَّجاءُ وَ ضاقَتِ الاْرْضُ، وَ مُنِعَتِ السَّماءُ و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ، وَ اِلَيْكَ الْمُشْتَكى، وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ و الرَّخاءِ؛ اَللّـهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد،اُولِي الاْمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَيْنا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِكَ مَنْزِلَتَهُم فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلاً قَريباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ ؛ يا مُحَمَّدُ يا عَلِيُّ يا عَلِيُّ يا مُحَمَّدُ اِكْفِياني فَاِنَّكُما كافِيان‌ وَانْصُراني‌ فَاِنَّكُما ناصِرانِ يا مَوْلانا ياصاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِكْني اَدْرِكْني اَدْرِكْني،السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ ،الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَل؛ يا اَرْحَمَ الرّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّد وَآلِهِ الطّاهِرينَ 💚الّلهُــمَّـ؏جــِّل‌لِوَلیِّــڪ َالفــَرَج💚
بخدا چند سال دیگه بافت فرسوده میشه اونجا 😐 اصلا عین خیالشون نیست اینقدر حروم لقمه ان  امسال دو ...

مگه شما پیش خرید نکردین ؟ افزایش قیمت یعنی چی ؟  قیمت تمام شده همونی هست که تو‌مبایعه نامه مینویسن ، نوسانات بازار و مصالح شامل حال شما نمیشه . توی قراردادتون مگع تاریخ تحویل رو مشخص نکردین ؟ برای تاخیر ضرر و زیان مشخص نکردین ؟ شنا باید از اونا ضرر و زیان بگیرین نه اینکه اونا از شما افزایش قیمت بگیرن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه خودمونمم اجارس💔

چیکار باید کرد چجوری باید زندگی کرد 

خدایا خودت امام زمانو برسون🥺💔

کاربر قدیمی سایتم🧡 خدایا شکر💙اگه میشه با دل پاکت برای من دعا کن اجرت با امام حسین باشه🌱بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ اِلـهي عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفاءُ، وَ انْكَشَفَ الْغِطاءُ، وَ انْقَطَعَ الرَّجاءُ وَ ضاقَتِ الاْرْضُ، وَ مُنِعَتِ السَّماءُ و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ، وَ اِلَيْكَ الْمُشْتَكى، وَ عَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ و الرَّخاءِ؛ اَللّـهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد،اُولِي الاْمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَيْنا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِكَ مَنْزِلَتَهُم فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلاً قَريباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ ؛ يا مُحَمَّدُ يا عَلِيُّ يا عَلِيُّ يا مُحَمَّدُ اِكْفِياني فَاِنَّكُما كافِيان‌ وَانْصُراني‌ فَاِنَّكُما ناصِرانِ يا مَوْلانا ياصاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِكْني اَدْرِكْني اَدْرِكْني،السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ ،الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَل؛ يا اَرْحَمَ الرّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّد وَآلِهِ الطّاهِرينَ 💚الّلهُــمَّـ؏جــِّل‌لِوَلیِّــڪ َالفــَرَج💚
2728
خب از این نظر که مستقل هستی بازم بد نیست.خدا کمکت کنه به آرزوت برسی به زودی

خداروشکر خونه داریم ولی کوچیکه، تک خوابه س، دوتا بچه کوچیک

از طرفی هم رفتار و حرفای مادرشوهر هس، حریم خصوصی نداریم و....

اگه میذاشتن بفروشیم با پولمون بهترین خونه رو میخریدیم، از اینکه حق خودمونه ولی دست خودمون نیس، داره پیرم میکنه😔😔😔😔

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
مگه شما پیش خرید نکردین ؟ افزایش قیمت یعنی چی ؟  قیمت تمام شده همونی هست که تو‌مبایعه نامه مینو ...

از ما اینجوره که پروژه یازده ساله طول کشیده و ما نفر چهارمیم که واحد رو خریده. دیگه بقیه چیزا رو اطلاع ندارم  یادم نیست قراردادمون رو الانم دم دست نیست ولی هر چی بود که همه واحدا رو بدهکار کردن. حتی من چند نفر رو پیدا کردم گفتم بیاین بریم شکایت کنیم  کسی همکاری نکرد و اکثرا خسته شده بودن و واحد شون رو واگذار کردن. نفر جدید هم میاد بهش وعده یکساله میدن  

وام و به کسی میدن که خونه به نامش هست و سند هم گرو میمونه

اهان پس اول باید خونه بگیریم بعد وام برداریم 

پس باید اول زمین مبارکمون فروش بره، بعدش که خدا چی بخواد

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
2740
 از ما اینجوره که پروژه یازده ساله طول کشیده و ما نفر چهارمیم که واحد رو خریده. دیگه بقیه چیزا ...

آخه اصلا پیش خرید اینجوری نیست ، قانون داره . پروژه دست یه ارگانه خاصه یا شخصی سازه ؟

همون ...‌ ارگان دولتیه که هر کار دلشون میخواد میکنن . وگرنه شخصی ساز بود چوب میکردن تو استینش 

دقیقا بعد چون مال دادگستریه کسی نمیاد شکایت کنه میگن فایده نداره و اینا خودشون راه رو بلدن