2733
2739
عنوان

نظرتون راجب مادر شوهری که...

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 47 پست
اصلا خسته نمیشه بلکه ی داستان درست میکنه و هروز دعوا

عزیزم اگه با زبون خوش حالیش نمیشه توام مثل خودش شو اگ اون کوتاه نمیاد توام نیا بزار دعوا کنه مگ چی میخواد بشه نمیتونه بره بگ زنم هرشب نمیاد خونه بابام می‌خوام طلاقش بدم ک .. فقط همینک گفتم توام کوتاه نیا 

شما فقط طول زخم آدما رو میبینید. اما گاهی عمق اون زخم تا استخون هم رفته...
خاک ت سرش لعنتی چهار روز ی بارم رابطه نمیخاد ،هرچی خودمو میکشم لباس قشنگ میپوشم انگار نه انگار...بخد ...

گل محمدی و گرمیجات ب خوردش بده بریز تو غذاش دارچین😂😂😂😂تغذیش درست کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوف خانواده همسر منم همینن قبلا ک تو شهر اونا بودیم با اینکه فاصله خونه ما با اونا رب ساعته باید هر شب هر شب می‌رفتیم اونجا اصلا اگه یک شب نمی‌رفتیم اینقد زنگ می‌زدند ک روانی مون می‌کردن

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
تو که تو اون ناپیک قبلت گفتی دیگه رویه ام رو عوض کردم؟

نمیشه نمیشهههه این زندگی لعنتی نمیشههههه 

قانون زندگیم اینه هرشب باید برم پایین 

شوهرم همین قانون رو داره 

بخام نرم یا ب خونوادش هروز و هر ساعت سر نزنم باید قید این زندگیو بزنم چون شوهرم میگه همینه ک هستتتت 

یکم بهتر شده ها ولی خب این قانون همراهشه هنوز😑😑😑😑

2731
نمیشه نمیشهههه این زندگی لعنتی نمیشههههه  قانون زندگیم اینه هرشب باید برم پایین  شوهرم ه ...

خوب خودش بره

خواهرشوهرت هم اینجور زندگی میکنه با خانواده شوهرش؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2740
 اوف خانواده همسر منم همینن قبلا ک تو شهر اونا بودیم با اینکه فاصله خونه ما با اونا رب ساعته با ...

دقیقا😑😑😑

واقعا شرایط زندگیم این جوریه نمیدونم چیکار کنم

بخدا انقد دارچین میریزم توی چای مغزم استپ میزنع دیگ😂😂😂🤦🏻‍♀️

بقیه تغذیه مناسبم سرچ کن تو نت حله😂😂😂بریز تو حلقش والا شوهر من از بس رابطه میخواد دهن من صاف شده😪

خوب خودش بره خواهرشوهرت هم اینجور زندگی میکنه با خانواده شوهرش؟

اره دقیقا همینجوری هستن از این شانس من...

خودش بره بعدش من نرم انگار قتل کردم اگ نرم و میشم ی ادم بدی ک میگن با خونواده شوهر مشکل داره،چرا؟ چون هرشب نمیاد پایین و میگن از ما بدش میاد

وااای چقدر بچه ننه خیلی بده اینطوری من خداروشکر از روز اول جداییم و اصلا شوهرم نمیزاره دخالتی تو زند ...

واقعا خیلی رو مخههه 

نمیدونم چیکار کنم 

شوهرم میگه هرچی دارم از خونوادم دارم و شریکشون باید باشم و همینع ک هست😑😑😑

2706