2733
2734
عنوان

نظرتون راجب مادر شوهری که...

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 47 پست
سخت نگیر. حرف خاصی زده نشد .

اخه میدونی چی ما هرشب هر شب از ساعت ۷ شب تا ساعت ۱۱ شب طبقع پایین هستیم و هرشب شام پایین میخوریم اما گاهی ناهار رو بالا میخوریم و گاهی هم ناهار میریم پایین 

حالا ظهر ناهار پایین خوردیم بعدش حالا شام تو خونه خودم تخم مرغ درست کردم و شاید بگم اولین باره شام خونه خودم خوردم/: 

حالا بدش اومد.کلا همین مدلشه همیشه باید مطیع باشی همیشه باید هرچی میگه بگی چشم،اخه عیبش چیه من یک شب از غذای شما نخورم؟ بحثم بخدا غذا نیست فقط مشکلم اینه استقلال ندارم توی این زندگی کوفتی آب بخورم هم باید بدونن نظر بدن

خیلی ساده رد شو یواش یواش یه وعده رو هم بیار خونه تا برسونیش در هفته دو وعده حداکثر ولی سیاست داش ...

باو همسرم تک پسر هست میگه من شرایطم همینه. و شریک پدر مادر هستم...

اصلا روز اول اومد خواستگاریم نگفت اینو بهم فک کردم زندگیم جداس😑😑😑

عزیزم تقصیر خودته حد رو رعایت کن قرار نیست چون تو ی ساختونید هرشب شام بری اونجا بگو نمیام هر دفعه زن ...

کاش ب همین راحتی بود ک تو میگی 

من شوهرم اصلا و ابدا قبول نمیکنه یک شب پدر مادرش رو تنها بزاریم،میگع باید هرشب بریم پایین،خیلی ب خونوادش وابستس بخدا هروز دعوا داریم خستم خستم دیگ نمیدونم چ غلطی کنم

2731
اخه میدونی چی ما هرشب هر شب از ساعت ۷ شب تا ساعت ۱۱ شب طبقع پایین هستیم و هرشب شام پایین میخوریم اما ...

پیش شوهرت چیزی نگو آروم آروم مستقل شو . 

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
وااای چرا غذا اینا رو جدا نمیکنی که خونه خودت بخوری شوهرت هیچی نمیگه؟ 🥺

شوهرم ب شدت ب خونوادش وابستس و کلا میکه باید همراه با خونوادم زندگی کنیم ،ی جورایی فقط خونه ام جداست وگرنه غذا و همه چیز شریکی هست و هرشب هم پایین میریم پیششون ،شوهرم مدلش اینه اصلا نمیتونه یک ساعت از خونوادش دور باشه، اصلا نمیدونستم انقد وابستس و روز خواستگاریم هیچوقت نگفت این موضوع رو 

هروز دعوا داریم خستم😑😑😑

بگیر ب ی ورت برو تشکر کن بگیر بزار یخچالت فردا بخور ی مدتم هوس کردی بخور غذای خودت عادتش بده ناراحتی ...

قبول نمیکنن لعنتیا 

کلا زندگیم خیلی باهاشون قاطی شده همشم مقصر شوهرمه همیهش هم دعوا دارم باهاش سر این رفتاراش ولی نمیفهمه

شوهرم ب شدت ب خونوادش وابستس و کلا میکه باید همراه با خونوادم زندگی کنیم ،ی جورایی فقط خونه ام جداست ...

وااای چقدر بچه ننه خیلی بده اینطوری من خداروشکر از روز اول جداییم و اصلا شوهرم نمیزاره دخالتی تو زندگیمون داشته باشن . واقعا اینطوری خیلی رو مخه

کاش ب همین راحتی بود ک تو میگی  من شوهرم اصلا و ابدا قبول نمیکنه یک شب پدر مادرش رو تنها بزاری ...

ی بار کوتاه نیا بگو نمیام هر چی اصرار کرد بگو خودت برو بزار تنها بره تا خسته شه. یعنی چی زن و شوهر نیاز ب تنهایی و استقلال دارن بعضی مرد ها شورشو در میارن

شما فقط طول زخم آدما رو میبینید. اما گاهی عمق اون زخم تا استخون هم رفته...
قبول نمیکنن لعنتیا  کلا زندگیم خیلی باهاشون قاطی شده همشم مقصر شوهرمه همیهش هم دعوا دارم باهاش ...

چی بگم والا ببخشیدا ی کاری کن شوهرت رابطه بخواد چیزی نرو پایین😂😂😂سرگرمش کن یکم کمتر بره پایین شبا ن اینکه کلا نره کمش کن رفتنو چیز دیگه نرسید تو مخم

ی بار کوتاه نیا بگو نمیام هر چی اصرار کرد بگو خودت برو بزار تنها بره تا خسته شه. یعنی چی زن و شوهر ن ...

اصلا خسته نمیشه بلکه ی داستان درست میکنه و هروز دعوا

چی بگم والا ببخشیدا ی کاری کن شوهرت رابطه بخواد چیزی نرو پایین😂😂😂سرگرمش کن یکم کمتر بره پایین شبا ...

خاک ت سرش لعنتی چهار روز ی بارم رابطه نمیخاد ،هرچی خودمو میکشم لباس قشنگ میپوشم انگار نه انگار...بخدا یکساله ازدواج کردم از زندگیم سیرم 😬😐

2706