2733
2739
عنوان

تجربه ی عجیب من از تله پاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 7354 بازدید | 65 پست
ما برا چیزای دیگه مث غیبت و تهمت و دزدی میگیم توبه کنیم. باز نظر شما محترمه

فقط گناه که توبه نداره برای یک خطا هم اگه لازم بشه باید توبه کرد  چه برسه برای اونا که برای آخرت مسئولیت داره 

میگن parmida برا تبلیغ اینجاست و دروغه حرفاش.من درخواست دادم برا فاال و شما رو مثال زدم.چون شما اول ...

والا به من تو پیج حس ششمی ها یه فا. ل تک نیت گرفت پول ندادم گفت فالم موکل داره البته بگم اولش دروغ گفت شخصی دیگه میگیره بعد تبلیغش دیدم که خودش گفت فردا بریز تا برات ف. ال کامل با موکل بگیرم من نریختم فقط گفت قرار داد شوهرم بسته نمیشه اینا همین.... شما که خودتم حس ششمی هستی 

ارزیاب خسارت بیمه هستم اگر اینجا کارفرما داریم یا همسرتون کارفرما هست میتونم بیمه نامه مسولیت برای دوستان رایگان عیب یابی کنم تا از حبس و تبعات کیفری  براتون جلوگیری بشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسم الله الرحمن الرحیم ایمان به تله پاتی کاملا اشتباهه  ایمان برای اینا باید به کار برده بشه ای ...

خیلی احمقی که گزارش زدی ایشون رو.مگه حرفی زده بود اصلا؟فقط یکی اومد و تشکر کرد ازش.

باز خوب شد همون اول شماره رو گرفتم و فهمیدم کارت رو.

فک کنم برا ذات خرابت بری حتما توبه کنی چون واجبه برات.

2731
بسم الله الرحمن الرحیم ایمان به تله پاتی کاملا اشتباهه  ایمان برای اینا باید به کار برده بشه ای ...

یا خدااااا چرا بدون علم دانش حرف میزنی

ارزیاب خسارت بیمه هستم اگر اینجا کارفرما داریم یا همسرتون کارفرما هست میتونم بیمه نامه مسولیت برای دوستان رایگان عیب یابی کنم تا از حبس و تبعات کیفری  براتون جلوگیری بشه  
2738
با تله پاتی چیا میشه فهمید؟ برای چه چیزایی میشه استفاده کرد ؟ اطلاعاتم کمه در این زمینه

به خواسته هات میرسی یعنی روی مدارش قرار میگیری 

روش تله پاتی؟؟ چیکار میشه کرد باهاش چ اطلاعاتی بدست میده چقد باید تایم گذاش

کلیتش اینه که با ذهن اون آدم ارتباط برقرار میکنی و از طریق ذهنت خواسته ات رو ازش مطرح میکنی و به طرز بسیار بی نظیری جواب میده، برای من سه ماه طول کشید و خیلی هم مصر بودم ولی جواب داد

این جور کارها رو بدون نظارت و راهنمایی مستقیم انجام ندین که دردسر  زیادی براتون میمونه فقط

نه، چرا دردسر داشته باشه؟ یه مدیتیشن ساده س که میری تو حالت آلفا و فقط متمرکز میشی و فقط وقتی جواب می گیری اولن خودت متمرکز باشی و ذهن طرف مقابل هم بخاد جواب بده، مشکلش کجاس؟ 

2706