2726
عنوان

تجربه ی عجیب من از تله پاتی

7210 بازدید | 65 پست

صمیمی ترین دوستم به یکباره با بدترین شکل باهام حرف زد و بلاکم کرد تا سه ماه تو شوک بودم هر راهی رو امتحان کردم برای اینکه علت این ناراحتی رو متوجه بشم، از تماس گرفتن با گوشیش، خانه، مادرش و هیچ کدام جواب نداد، دست به دامن تله پاتی شدم و سه ماه جواب نگرفتم ناامید شده بودم ، کارم واقعن ناامیدی و گریه شده بود، خیلی بهم برخورده بود که چرا اینکارو کرد و با خودم میگفتم اینقدر بدم که حتی باهام حرف نمیزنه، یه شب قبل خواب و درست قبل خوابیدن دیدم همین دوستم یه جای تاریک بود برگشت با چهره ی بسیار ناراحت بهم گفت ازت انتظار نداشتم که پشت سرم حرف بزنی و حتی گفت با چه کسی حرف زدم و بعدش هرکاری کردم دیگه جوابمو نداد و محو شد، چند هفته در اینستاگرام، هر روز بهش پیام میدادم و التماس میکردم باهام حرف بزنه تا بفهمم چی شده ، تا بالاخره یه روز گفت باشه برا آخرین بار حرف میزنیم، به خدا قسم مکالمه ی تلفنی ما کپی چیزی بود که من در تله پاتی دیده بودم و فهمیدم یکی از دوستان مشترکمان به ایشون از قول من حرفی زده بودن و ایشون دلخور شده بودن، من به تله پاتی ایمان دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هم ایمان دارم چند بار امتحانش کردم البته به روشی که آقای شهاب گرامی آموزش دادن من امتحان کردم و جواب گرفتم

ارزیاب خسارت بیمه هستم اگر اینجا کارفرما داریم یا همسرتون کارفرما هست میتونم بیمه نامه مسولیت برای دوستان رایگان عیب یابی کنم تا از حبس و تبعات کیفری  براتون جلوگیری بشه  
کلا ماورا رو عاشقشم

برو اینستا پیج شهاب گرامی سرچ کن به دردت میخوره 

ارزیاب خسارت بیمه هستم اگر اینجا کارفرما داریم یا همسرتون کارفرما هست میتونم بیمه نامه مسولیت برای دوستان رایگان عیب یابی کنم تا از حبس و تبعات کیفری  براتون جلوگیری بشه  
مبشه بهم یاد بدی ؟

برو اینستا بزن پیج شهاب گرامی اینقدر چیزای جالبی داره  من با روشهاش چندین بار جواب گرفتم

2706