2737
2734
عنوان

تجربه ی عجیب من از تله پاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 7382 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بارها برام اتفاق افتاده توخواب یا بیداری یه نمونش همین امشب

میشه لطفا برای سلامتی و ظهور حضرت مهدی عج یه صلوات بفرستی🌹 ❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚      «سلاما على قلبُ يتألمَ قبلُ المنامِ ويبكيُ بكاءَ العالمُ ولمِ يشعرَ بهِ احدُ.»سلام بر قلبی که قبل از خواب درد می‌کشد و به وسعت دنیا می‌گرید و کسی آن را احساس نمی‌کند...

من اگه باشم برام مهم نیست بره به درک همون دوست، حدااقل بهم میگفت شاید طرف دروغ گفته باشه، یه درصد احتمال نداد دروغ باشه؟؟ نه تله پاتی انجام میدم نه خودمو به خاطرش ناراحت میکردم. 

2731
خب بعضیا ارزششو دارن حیفه خراب بشه رابطه ها  مثلا منم یه شخص مفید و خوب رو ازدست بدم حتما پیگ ...

چقد من خشکم پس

خیلی ببخشید اگر۲۴ساعته توی سایتم.بله من علاف و بیکار هستم.خب که چی؟تلگرام ندارم حذف شده حتی حوصله ندارم برم نصب کنم.فی.لترشکنم ندارم.اینستاهم نمیتونم برم چون ف.یلتر ندارم.مجبورم جایی نیس برم میام اینجا.
2738
خب بعضیا ارزششو دارن حیفه خراب بشه رابطه ها  مثلا منم یه شخص مفید و خوب رو ازدست بدم حتما پیگ ...

خب اگه طرف خوب باشه، باید به فکر دوستش هم باشه،دوستش که بد نیست، یعنی فقط طرفت خوبه و شما باید دوستیتو حفظ کنی؟؟ حداقل بگه پشت سرم حرف زدی اونوقت بره.تا اینم بتونه از خودش دفاع کنه.  قطعا چنین دوستی اصلا خوب نیست 

یعنی میگید ایشون هم اشتباه میگه؟ بزار پس خودم تست کنم

چی رو متوجه نشدم

ارزیاب خسارت بیمه هستم اگر اینجا کارفرما داریم یا همسرتون کارفرما هست میتونم بیمه نامه مسولیت برای دوستان رایگان عیب یابی کنم تا از حبس و تبعات کیفری  براتون جلوگیری بشه  

بسم الله الرحمن الرحیم ایمان به تله پاتی کاملا اشتباهه  ایمان برای اینا باید به کار برده بشه ایمان به ۱۴ معصوم ایمان به آخرت ایمان به روز قیامت و...  شما روحتون در اصل یه چیزی ازتون میخواد که درجهت آخرته اما شما متوجه نمیشین  روحتون این امکانو نداره بهتون مستقیم بگه اون چیزی که دیدین در اصل غیرمستقیم روحتون میخواد یه چیزی بهتون بفهمونه که آسونم نیست فهمیدنش