2737
2739
عنوان

تجربه ی عجیب من از تله پاتی

| مشاهده متن کامل بحث + 7382 بازدید | 65 پست
من اگه باشم برام مهم نیست بره به درک همون دوست، حدااقل بهم میگفت شاید طرف دروغ گفته باشه، یه درصد اح ...

دقیقن شخصی که این حرف رو زده ، دروغ گفته و به ایشون ثابت شد که قصدشان فقط خراب کردن من بود، در جواب اونهایی که گفتن چقدر گیری، به طرز عجیبی آدمهای اطرافم و روابطم را دوست دارم و برام مهمن، رنجش اونها رنجش منه و نکته ی دیگه اینکه من چیزی به اسم غرور رو تو دوستی قبول ندارم وقتی کسی اینقدر برام ارزش داره حاضرم خودم را کوچیک کنم تا بفهمم از چی ناراحت شده، اگر خطا کردم جبران میکنم و اگر خطا نکردم سوتفاهم ها رفع میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه طرف خوب باشه، باید به فکر دوستش هم باشه،دوستش که بد نیست، یعنی فقط طرفت خوبه و شما باید دوستی ...

دقیقن، من وقتی ایشون تعریف کرد که فلان شخص گفته پشت سرم حرف زدی، گفتم اول اون خانم را از دایره ی دوستان حذف میکنم چون شیطنت خوبی نبود و به حرمت دوستی سابقمون من نیازی به روبرو کردن نمی بینم و بعد هم با همین دوستم خداحافظی کردم گفتم اندازه ی یه پیام یا تلفن برات ارزش نداشتم که زنگ بزنی فحش بدی و بگی چرا این رو پشت سرم گفتی، گفتم فهمیدم چقدر تو این رابطه بی ارزش بودم

یا خدااااا چرا بدون علم دانش حرف میزنی

چرا همچین پاسخی نوشتی تعریف شما از علم چیه ؟ کی میخوای خوب فکر کنی ؟،تله پاتی چه ربطی به علم حقیقی داره؟کلمه ایمان در عربی وفارسی معنی داره که نباید برای اون استفاده بشه 

2728
خیلی احمقی که گزارش زدی ایشون رو.مگه حرفی زده بود اصلا؟فقط یکی اومد و تشکر کرد ازش. باز خوب شد همون ...

بسم الله الرحمن الرحیم ؟روحت دچار ضرر شد  توهین خودت توبه داره بعد اونوقت کسی دیگه رو به توبه توصیه میکنی ... چرا از فکرت خوب استفاده نمیکنی    

اصن تعریف تله پاتی چی هست

ارتباط ذهن باذهن ازراه دور ازخواص خدادادیدرانسان وهمینطورقدرت ذهن که قابلیتهای زیادی داره طرف میتونه با تمرکز به لامپ نگاه کنه اون روبشکونه با نگاه انسان قدرتهای خاموشی داره که میتونه فعال کنه دکترارام واستادامیرهمتی برای دریافت اطلاعات بیشتر09034950987 تلگرام یا ایتا وروبیکا پیام بدید لینک اموزش رایگان قدرتهای نهفته درانسان روبفرستم