2733
2739
میشه راهنمایی کنید منو؟؟
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
باران شما رفتی اونجا؟ یو اله ؟؟ کجای انتالیا ست؟؟
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نمیدونم البته بستگی به نوع هتل خیلی داره پونه جان
2728
اومدم
ما هتل پورتوبلو رفته بودیم که همه تیمهای ملی تیر و کمان رو هم آورده بودن اونجا. مسابقات جهانیشون بود. خیلی هتل خوبی بود. برنامه مخصوص بچه ها داشت. شبها هم سیرکهای روسی برنامه داشتن که همون گروه ها بیرون بلیطشون 80 تا 100 دلار بود برای هر شب برنامه. یک شب رقص عربی، یک شب رقص ترکی، یه شب یه گروه دختر و پسر روسی که همه جور می رقصیدن، یه شب هم سیرک روسی و ... هتلش 5 ستاره بود، با ساحل اختصاصی...
2740
هتلهایی که تو لارا هست فکر کنم خیلی خوب باشن.
ما رفته بودیم هتل فالز خیلی فضای هتل و حیاطش و محیطش عالیه غذاخوری متنوعه علاوه بر صبحانه و شام و ناهاری که میده بین وعده ها فست فود میده مجانی. کلا خیلی هتل خوبیه هر شبم برنامه شاد هست تو حیاط و اکثر مسافرا روسن
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
دنیا فکر کنم هرکدوم حدود 60 دلار. اگه با تور بری میشه انقدر... فکر کنم اگه ادم خودش بره ارزونتر در میاد.. رافتینگو حتما برین
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2706