2733
2734

من کاشتم ولی نمیدونم  دربیاد یا نه یکم از تخم ها روی خاک مونده آب دادم اشکالی نداره بنظر تون

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

مادرم یکسره مشعول همینکاره حتی پاییز تره فرنگی میکاره پلاستیک میکشه

نمیگم خرمن خرمن ریحون وتربچه  برداشت میکنه اتفاقا برعکس کم پشت و کم محصول و نازکن ولی بوشون خوبه و سرش خیلی گرم میشه یه جورایی شبیه خاک بازی بزرگترهاست واصطراب رو کم میکنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ما بعضی سالا بابام تربچه شاهی وریحون میکاره.تخما که نباید روی خاک بمونه باید ۶،۷ سانتی روشون خاک میرختی اینجوری که همشو پرنده ها میخورن😂

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2731
مادرم یکسره مشعول همینکاره حتی پاییز تره فرنگی میکاره پلاستیک میکشه نمیگم خرمن خرمن ریحون وتربچه &n ...

کود گاوی هم میریزن

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
کود گاوی هم میریزن

نمیدونم راستش 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740
ما بعضی سالا بابام تربچه شاهی وریحون میکاره.تخما که نباید روی خاک بمونه باید ۶،۷ سانتی روشون خاک میر ...

بعضی هاش رفته زیر بعضی هاهستن بنظرت کمی خاک بریزم روشون دوباره آب بدم یانه

من جعفری و نعنا میکارم خوب درمیاد نه عزیز در میاد نگران نباش

روش کاشتنرو میگید

ن اشکال نداره خیلی دیر کاشتی باید اسفند میکاشتی

چرا دیر؟ اسفند که خیلی سرده هوا

روش کاشتنرو میگید

زمین را شخم زده )خاک را نرم نموده(

دانه ها رو در ان پاشیدن مینمایم 

سپس اب با فشار کم میدهم

میتوان برای جوانه زدن زودتر روی خاک را س۴ره یکبار مصرف کشید ، (حالت گلخانه ای )

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
زمین را شخم زده )خاک را نرم نموده( دانه ها رو در ان پاشیدن مینمایم  سپس اب با فشار کم میدهم ...

هر روز باید آب بدم

چرا دیر؟ اسفند که خیلی سرده هوا

من اسفند کاشتم عکس سبزی هامو بفرستم برات البته منطقه ما گرمه

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

ما هرسال میکاریم

امسال هم کاشتیم، هفته قبل😁

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
2706