2752
2734

سلام خانما ساعت۲باید برم گچ بینیمو دربیارم مامانم حمومم کرده ولی نتونسم زیاد دس ب صورت و اینام بکشم چربیابره شامپو فیروز بچه زدم اروم اروم خیلی اروما بادس رو گونه هام پیشونی و چونه با دس کشیدم اب ریختم ولی کلا سفید سفیدکی شده زیاد تمیز نشد فشار میاد اگ محکمتر بکشم؟چون بخیمم نکشیدم درد میگیره شماچطوربودین

مهم اینه که خیس بشه گچت راحتتر دربیاد نمیخواد حتما تمیز بشه خودشون اونجا تمیز میکنن

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
چندروز عمل کردی؟اذیت نشدی؟

امروز میشه ی هفته..نه خوب بود فقط خودم ی کم کم خونم و بعدعمل بخاطر بخیه و اینا نمیشه غذا راحت خورد و غذاهای بدون نمک و فلفل و ادویه بخوری سوپ میکسر بریزی و ابمیوه و چبزای اینجوری ادم سیر نمیشه قرصم میخوادبخوری سخته ی کم ولی دیگ خداراشکر خوبم تامپون بینیمم دراوردم ی کم درد داشت..ولی فقط بخیه ها اذیتم میکنه نمبتونم تمیز صورتمو بشورم یا غذا راحت بخورم گفته سر ۱۰روز با۱۴روز بیا برا بخیه 

آها  سخت ترین قسمتش کجاست؟

برا من کشیدن تامپون سخت بود و غذانخوردن بخاطر بخیه..اماخب استرس ازاینکه بینیت خراب نشده باشه هم خیلی سخته واقعا مخصوصا کسایی ک کسی راضی نبوده و ب زور رفتن براعمل

برا من کشیدن تامپون سخت بود و غذانخوردن بخاطر بخیه..اماخب استرس ازاینکه بینیت خراب نشده باشه هم خیلی ...

سر تامپون خیلی اذیت شدی چجوریا 

بخیه درد داشت؟ 

"میگفت چشمم آب نمیخوره من احمق بودم بازم نگاش کردم.."
سر تامپون خیلی اذیت شدی چجوریا  بخیه درد داشت؟

بخیه هنوز نکشیدم هفته دیگ باید برم..تامپون اولش چسبیده بود اصلاقطره نمیرف داخل ک نرم بشه ولی بنده خدا خیلی اروم اروم و کم کم کشید و قطره ریخت ولی باز ضعف کردم دستیار دکترخودم ک امروز رفتم گچمو دربیارم مال ی بدبختی رو تانپون دراورده بخیه هاش پاره شدن گفته عیب نداره خودش جوش میخوره ولی من شهر خودم تامپون دراوردم نرفتم پیش دستیار دکترم

2706